Дортмунд, Німеччина – У рамках чергового технічного оновлення оператор SIGNAL IDUNA PARK (SIP) розширив звукову систему стадіону більш ніж 128 елементами гучномовців RCF. 
Із загальною місткістю 81 365 глядачів
, є найбільшим стадіоном у Німеччині та домашнім полем футбольного клубу «Боруссія Дортмунд» (BVB). Південна трибуна, зокрема, яка вміщує близько 25 000 уболівальників BVB і тому не має собі рівних у Європі, забезпечує масову підтримку гравців на полі під час домашніх матчів. 

Аудіосистема в зоні довгих трибун вже була модернізована в 2013 році за допомогою нових лінійних систем RCF. Щоб ще більше покращити продуктивність та акустичне заповнення арени, тепер оновлено звукові системи в кутах SIP та зоні поля. З цією метою виконано інжиніринг ГмбХ встановлено 12 лінійних масивів із 128 пасивними гучномовцями RCF HL 40 і 4 пасивними сабвуферами TTS 36. Для звукопідсилення ігрової зони також встановлено 8 RCF HL 2290 та 8 RCF HL 2260. Пасивні системи отримують потужність від 24 багатоканальних підсилювачів Powersoft. Весь стадіон SIGNAL IDUNA PARK тепер оснащений 358 системами гучномовців RCF із потужністю понад 500 кВт RMS.

Норберт Лабудда, керуючий директор fill engineering GmbH, коментує використання системи: «Наша компанія встановила перші блоки RCF у SIGNAL IDUNA PARK ще у 2013 році. У процесі кути навмисно залишили на старому обладнанні. Оператор майданчика
вирішив доопрацювати систему звукопідсилення для подальшого доопрацювання продуктивності та акустичного запоанення арени з огляду на Чемпіонат Європи 2024 р. Ми обрали пасивні елементи від RCF, які, окрім нескладного та безпечного оснащення, мають оптимальний клас IP та працездатність яких відповідає високим вимогам замовника, адже система встановлена ​​на стадіоні, який славиться надзвичайною атмосферою, а також є місцем проведення півфінального матчу в рамках Чемпіонату Європи 2024 року».

 

Супутні товари