BOSS ME-90: Звукова універсальність та зручність в одному процесорі ефектів для гітаристів

BOSS анонсує ME-90 Guitar Multiple Effects, універсальний та простий у використанні процесор ефектів для гітаристів. Серія BOSS ME користується популярністю у гітаристів вже більше трьох десятиліть, поєднуючи потужність мультиефектів з ручним управлінням для створення тембрів за лічені секунди. ME-90 - це найпросунутіша модель ME, що пропонує виняткову якість звуку з 24-бітним AD/DA і 32-бітною обробкою з плаваючою комою, флагманськими моделями підсилювачів AIRD, ІЧ-навантаженням, петлею ефектів та багатьом іншим. Компактний,  працює від батареї та наповнений преміальними тембрами BOSS, цей процесор «все в одному» дозволяє легко створювати індивідуальні налаштування звуку для кожної ситуації.

Завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу та різноманітному вибору ефектів, ME-90 дозволяє гітаристам створювати конфігурації та налаштовувати тембри з легкістю педалборда, заповненого стомпбоксами. Панель включає 30 різних ручок для вибору категорій і миттєвого набору звуків. Є 36 встановлених патчів з готовими професійними тонами, а також 36 патчів для зберігання персоналізованих налаштувань.

ME-90 має велику бібліотеку ефектів BOSS, що пропонує сім різних категорій, заповнених вибором, взятим із флагманського GT-1000. Усього доступно 60 типів ефектів, а через BOSS Tone Studio доступно ще більше 20. Петля посилу/повернення доступна для зовнішніх педалей з можливістю збереження стану вмикання/вимкнення в патчах та розміщення петлі до або після моделей підсилювача в сигнальному ланцюжку.

 

BOSS ME-90: Універсальний звуковий арсенал для гітаристів з легким управлінням та багатьма можливостями

Поряд зі своїми ефектами, ME-90 включає моделі підсилювачів, портовані з GT-1000, керовані передовою технологією AIRD для автентичного лампового тону і відгуку на дотик. Одинадцять типів вбудованих підсилювачів пропонують все, від чистих комбо-тонів до потужних стеків з високим коефіцієнтом посилення, а в BOSS Tone Studio є більше варіантів. Кожен підсилювач включає спеціальний кабінетний звук для підключення до PA або записуючого пристрою, а також можна завантажити три користувацьких ІЧ-динаміка за допомогою спеціальної програми.

ME-90 має вісім педалей з плавним і безшумним керуванням, а також педаллю експресії з інтегрованим перемикачем. Режим пам'яті дозволяє музиканту викликати повні налаштування патчів за допомогою ножних перемикачів, а ручний режим забезпечує пряме увімкнення/вимкнення кожної категорії ефектів у патчі. Світлодіоди ножного перемикача світяться різними кольорами для швидкої ідентифікації у розпал виступу. За бажанням також можна налаштувати світло всіх світлодіодів фіксованими кольорами для кожного режиму.

BOSS Tone Studio для macOS та Windows дозволяє користувачам організовувати патчі, редагувати тембри та змінювати деякі типи підсилювачів та ефектів з альтернативним вибором. Також можна завантажити професійні налаштування на BOSS Tone Central та обмінятися патчами із спільнотою ME-90 на BOSS Tone Exchange. ME-90 підтримує додатковий подвійний адаптер Bluetooth® Audio MIDI, що дозволяє користувачам передавати музику з мобільного пристрою та бездротово формувати звучання за допомогою спеціальної програми BTS Editor для iOS та Android.

ME-90 легша за модель попереднього покоління, зберігаючи при цьому неймовірну надійність, якою славиться BOSS. Педаль експресії також була перероблена для більш точного керування параметрами. Процесор може живитись від чотирьох батарей AA або додаткового адаптера змінного струму, а перемикач на задній панелі оптимізує виходи для використання з гітарним підсилювачем або повнодіапазонною звуковою системою, такою як PA. Вихід USB-C забезпечує функціональні можливості аудіоінтерфейсу для роботи з програмним забезпеченням для створення музики на комп'ютері.