BOSS GIGCASTER

Мікшери для потокового аудіо для музикантів

Лінійка BOSS Gigcaster - це потужні центри управління звуком, створені спеціально для музикантів, які ведуть трансляції та створюють аудіо- і відеоконтент. Кожна модель забезпечує набір професійних звукових інструментів, функцій відтворення музики та мікшування в одному настільному концентраторі. Ведіть пряму трансляцію на YouTube, Facebook Live, Twitch та інші популярні платформи через USB. Або використовуйте Gigcaster в автономному режимі для створення високоякісного творчого контенту для розповсюдження в соціальних мережах і на сервісах потокової передачі музики.

BOSS GIGCASTER

УНІВЕРСАЛЬНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ МІКШУВАННЯ ЗВУКУ

Живі трансляції, подкастинг і створення аудіо- та відеоконтенту - все це необхідно для створення бренду і просування музики в Інтернеті. Серія Gigcaster усуває проблеми з під'єднанням кількох аудіопристроїв, надаючи вам усе необхідне для досягнення професійних результатів в одному зручному настільному інтерфейсі.

BOSS GIGCASTER

ПРИЗНАЧЕНИЙ ДЛЯ ТВОРЦІВ МУЗИКИ

Спираючись на десятиліття досвіду BOSS, кожна модель Gigcaster пропонує розширений набір функцій, які роблять створення контенту простішим, ніж будь-коли. Кілька вхідних каналів дають змогу під'єднувати гітару або бас, мікрофони та електронні інструменти, а широкий вибір підсилювачів і ефектів BOSS преміум-класу забезпечує відточений, готовий до роботи звук. Яскравий кольоровий сенсорний екран, зручна апаратура, тригерні функції педа та багато іншого забезпечують швидкий доступ до управління наживо. А завдяки вбудованому USB-аудіоінтерфейсу ви можете використовувати Gigcaster з усіма вашими улюбленими програмами для створення музики і трансляцій.

 

ВАШ ПОВСЯКДЕННИЙ ТВОРЧИЙ ПАРТНЕР

Gigcaster підтримує ваші творчі амбіції в найрізноманітніших сферах.

СОЛО

Підключіть гітару або бас до роз'єму на передній панелі та продемонструйте свою майстерність за допомогою підсилювачів і ефектів, запозичених у флагманської моделі GT-1000.

ДЖЕМИ З ДРУЗЯМИ

Забезпечте розширене представлення завдяки входам XLR для мікрофонів, клавішних та інших інструментів.

ТВОРЕЦЬ КОНТЕНТУ

Прискорте робочий процес завдяки інтуїтивно зрозумілому користувацькому інтерфейсу, кольоровому сенсорному дисплею, універсальному мікшуванню аудіо та першокласному обробленню звуку.

ОНЛАЙН УРОКИ

Викладайте з якісним звуком і спілкуйтеся з віддаленими студентами через USB-аудіо.

PODCASTING

Мікшуйте кілька мікрофонів. Обробляйте голоси за допомогою звукових інструментів мовної якості та кумедних ефектів-трансформерів. Запускайте музичні теми, звукові ефекти та багато іншого.

ВИРОБНИЦТВО МУЗИКИ

Використовуйте Gigcaster як багатоканальний аудіоінтерфейс і процесор ефектів без затримок для захоплення потоків і створення композицій у DAW.

BOSS GIGCASTER

ВСІ НЕОБХІДНІ ІНСТРУМЕНТИ ПІД РУКОЮ

Gigcaster - це все, що потрібно для трансляції музики по всьому світу. Підключайте інструменти та мікрофони, завантажуйте бек-треки і відтворюйте музику з телефону. Направляйте джерела звуку з комп'ютера через USB. А потім змікшируйте все разом під час виступу завдяки продуманому інтерфейсу і першокласному звуку 32 біт/48 кГц.

ПІДКЛЮЧИТИСЯ

Висловіть свою креативність за допомогою з'єднань для всіх типів інструментів і мікрофонів.

ВИСТУПАЙТЕ

Надихайтеся виступами, не відволікаючись на сторонні справи, завдяки вільному користувацькому інтерфейсу.

ДІЛИТЕСЯ

Представляйте контент на всіх ваших каналах із професійною якістю звуку, на яку він заслуговує.

BOSS GIGCASTER

ФОРМУЙТЕ ТА КОНТРОЛЮЙТЕ СВІЙ ЗВУК

Використовуйте потужну бібліотеку пресетів ефектів для швидкого доступу до студійної обробки будь-якого підключеного джерела. Викликайте підсилювачі та ефекти для гітари і баса з GT-1000, вокальні та гармонійні ефекти із серії VE, а також консольні ефекти для інших інструментів. Настроювані педи дають змогу запускати звуки і змінювати ефекти одним дотиком, а також підтримують управління без рук за допомогою педалей і педалей експресії.

Gigcaster Series

Зручність потокового передавання

Кольоровий сенсорний дисплей Gigcaster, зручні елементи керування і налагоджений робочий процес дають змогу виконувати складні завдання потокового мовлення, не використовуючи нічого, крім обладнання. Мікшуйте джерела за допомогою фейдерів і кнопок вимкнення звуку, переглядайте рівні сигналу на екрані й отримуйте доступ до широкого вибору інструментів для роботи зі звуком і маршрутизації за допомогою інтуїтивно зрозумілого сенсорного керування.

Gigcaster Series

Неперевершені можливості підключення

Gigcaster пропонує найуніверсальніші входи/виходи у своєму класі: входи для професійних інструментів і мікрофонів, аудіо Bluetooth®, спеціальні виходи для моніторів і навушників, а також багатоканальний інтерфейс USB.

 

ПОЧАТОК РОБОТИ З GIGCASTER

  • Підвищіть рівень свого контенту в соціальних мережах за допомогою BOSS Gigcaster.

    Дізнайтеся, як під'єднати мобільний пристрій і поліпшити звучання вашого наступного потоку в соціальних мережах.

  • Як вести пряму трансляцію за допомогою BOSS Gigcaster.

    Дізнайтеся про основи налаштування для живого потоку, включно з рівнями звуку, використанням вбудованих ефектів, викликом пресетів і багато іншого.

  • Як створити подкаст за допомогою BOSS Gigcaster.

    Дізнайтеся про потужні функції Gigcaster для створення подкастів, включно з вокальними ефектами і пресетами, призначенням звукових ефектів, можливістю під'єднання Bluetooth, параметрами запису та багато іншого.

 

ВИБЕРІТЬ СВОЮ МОДЕЛЬ

Gigcaster постачається у двох конфігураціях, щоб задовольнити ваші потреби в робочому процесі.

Gigcaster 8

Gigcaster 8

Восьмиканальний потоковий мікшер преміум-класу з гітарним/басовим входом Hi-Z, чотирма комбо-входами XLR/TRS, вбудованим стереомікрофоном, вісьмома педами звуків/ефектів, записом на microSD і аудіоінтерфейсом 20x14 USB.

Ширина: 217 мм
Глибина: 267 мм
Висота: 80 мм
Вага: 1,36 кг

Gigcaster 5

Gigcaster 5

Компактний п'ятиканальний потоковий мікшер з Hi-Z входом для гітари/баса, двома XLR-входами, стереофонічним лінійним входом, вісьмома віртуальними педами звуків/ефектів, USB-аудіоінтерфейсом 16x12 і багатьом іншим.

Ширина: 177 мм
Глибина: 216 мм
Висота: 77 мм
Вага: .96 кг