Кількість
|
Вартість
|
||
|
Електроакустичні гітари для новачків і професіоналів в Intermuzika
Гітара електроакустична на відміну від класичної акустики оснащується п'єзоелектричним звукознімачем. Додатковий елемент встановлюється в корпус. Звукознімач підсилює звук і дає можливість накладати на нього ефекти, а також змінювати частотний баланс за допомогою еквалайзера. У нашому каталозі ви знайдете недорогі напівпрофесійні й топові моделі для професійних музикантів.
Електроакустичні гітари: основні характеристики
Щоб інструмент підійшов під музичний напрям і ваш стиль гри, потрібно підібрати модель із відповідними характеристиками – підхожим за формою корпусом, вибрати звукознімач тощо.
Форма деки або тип корпусу
У нашому магазині можна замовити такі моделі:
- Дредноут – найпопулярніший тип корпусу, його також називають вестерн. Звук буде гучним і об'ємним, з виразним басом і яскравою нижньою серединою. Універсальне рішення, яке підійде для багатьох музичних стилів.
- Джамбо – за розміром більший, ніж попередній тип. Характеризується більш потужним звучанням, дає більше середніх частот і басів. Через масивність інструмента грати зручніше сидячи.
- Фолк – компактні електроакустичні гітари, звучать тихіше за інші моделі. Вважається зменшеною версією дредноута.
- Гранд аудиторіум – відрізняються меншим розміром деки, завдяки чому захоплюють більше верхніх частот. Звучать досить голосно.
Тип темброблока
Темброблок вбудовують у бічну поверхню інструмента. Пристрій збирає основні елементи управління звуком. Темброблоки поділяють на активні й пасивні. Перший варіант додатково оснащується передпідсилювачем, який підсилює слабкий сигнал звукознімача. Моделі з активним темброблоком забезпечують максимально чисте звучання.
Пасивний темброблок не доповнюється передпідсилювачем, тому гітарист може регулювати тільки тембр і гучність звуку. Водночас сам блок вимагає підключення до підсилюючих пристроїв, наприклад, до комбіка або мікрофонного каналу пульта мікшера. Вартість електроакустичної гітари з пасивним темброблоком нижча.
Матеріал корпусу
Корпус роблять із дерева. Причому для верхньої, нижньої деки і грифа можуть використовуватися різні його породи. Матеріал виробництва корпусу впливає на звук і вартість інструмента.
Верхню деку недорогих моделей виготовляють із ялини. Вона забезпечує дзвінкість, до того ж показує високу міцність. Більш глибокий і чистий звук гарантують червоні породи дерева. З них виробляють інструменти середнього і преміум класу. Для верхньої деки також може використовуватися кедр, який робить звучання м'якшим, але залишає його гучним.
Нижня дека виконується з того ж матеріалу, що й обичайка. Інакше звук буде незбалансованим. Щоб домогтися одночасно чіткості і м'якості гри, вибирайте варіанти з порід червоного дерева. Якщо ви хочете купити електроакустичну гітару для концертних виступів, розгляньте моделі з палісандра. Він підкреслить низькі частоти й доповнить звук обертонами.
Гриф також виготовляють із дерева. Найбільш затребувані варіанти з червоних порід. Причому з них випускають моделі й середнього, і люксового сегмента.
Гітара електроакустична: основні особливості
Електроакустика – це перехідний інструмент між акустичною та електрогітарою. Від класичної акустики його відрізняє тільки наявність звукознімача й темброблока, які дають можливість посилювати й обробляти звук.
Ціна інструмента найбільше залежить від електронної начинки. Вона визначає якість посиленого звучання й можливості гітариста. Ми рекомендуємо звертати увагу на моделі з еквалайзером, щоб адаптувати звучання під особливості приміщення. Ще більш комфортною й адаптивною гру зробить оснащення системою шумозаглушення й ручками гучності.
Купувати інструмент бажано відразу з аксесуарами. Підсумкова ціна електроакустичної гітари залежить від оснащення. Ми рекомендуємо звернути увагу на такі елементи:
- Сурдини – спеціальні заглушки, які вставляють у резонаторний отвір для зниження гучності гри. Важливий елемент, якщо ви часто граєте у квартирі.
- Ремінь і підставка – забезпечує більш комфортну гру на інструменті, незалежно від його положення. Ремінь можна прикріпити до корпусу будь-якої гітари. Підставку ставлять під ліву ногу або на коліно. Вона особливо виручає, якщо ви граєте на джамбо або дредноуті – довго тримати їх у руках через масивний корпус незручно.
- Чохол – необхідний для зберігання й перенесення гітари, особливо в холодну пору року. Вибирайте жорсткі або напівтверді чохли, щоб краще захистити корпус.
Особливості зберігання
Щоб не довелося віддавати інструмент у сервіс, потрібно підтримувати його в хорошому стані. У теплу пору року уникайте контакту з прямими сонячними променями, а взимку не залишайте гітару поруч із батареєю або іншими опалювальними приладами.
Завжди тримайте інструмент у чохлі, стежте за рівнем вологості й температури в місці зберігання. Нормальний показник вологості – 50-60 %, а відповідна температура – не нижче 10 °C і не вище 25 °C.
Слідкуйте, щоб на струнах і дрібних деталях не накопичувався пил та інші забруднення. Протирати струни можна звичайними серветками, а корпус – серветками для видалення жирних плям. Двічі на рік бажано змащувати гриф мінеральним маслом.
Переваги покупки в інтернет-магазині Intermuzika
У нашому каталозі представлені кращі електроакустичні гітари в Україні. Ми працюємо тільки з надійними брендами і пропонуємо оригінальні музичні інструменти Fender, Ibanez, Yamaha тощо. На товари діє гарантія терміном 12 місяців. Доставка замовлень доступна для всіх міст України й займає 1-3 дні. Перед відправкою ми перевіряємо цілісність упаковки і страхуємо товар на його повну вартість.