|
1 655 грн
|
|
1 655 грн
|
платежі
по 828 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Особливості
Безшумний настільний вентилятор (20 см) з регульованою швидкістю та напрямком повітряного потоку
Енергозберігаючий, високошвидкісний двигун
3 режими швидкості
Барабан обертається для гнучкого використання
Тривалий термін служби завдяки мідній котушці в двигуні
Для таких областей застосування, як Мобільний діджей / аніматор
Дуже тихий робочий шум
Ручка для перенесення форми
Package contents
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption: | 10 W |
| Power connection: | Fixed power supply cord with Euro plug |
| Speed: | 1050 RPM; 1200 RPM; 1350 RPM |
| Maximum airflow: | 528 m³/h |
| Housing color: | Black |
| Mould carrying handle: | 1 pc/pcs |
| Dimensions: | Length: 27,5 cm Width: 15,5 cm Height: 26,5 cm |
| Weight: | 980 g |
| Noise classification: | Class 1 (very slight noise, suitable for noise-sensitive environments) |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397726220 | 1,16 kg | 28cm x 16cm x 27,5cm |
| 12 | 4026397726398 | 15,20 kg | 57,5cm x 49,5cm x 57cm |
| Артикул | EL-0273 |
|---|
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
