|
5 201 грн
|
|
5 201 грн
|
платежі
по 2 601 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
DMX машина для створення мильних бульбашок для підвісної або стоячої установки
Колесо, що обертається, забирає бульбашкову рідину
Вентилятор розподіляє утворені бульбашки по всьому приміщенню
Низьке енергоспоживання
Легке поповнення бульбашкової рідини
Низька витрата рідини
Просто залийте рідину - готово!
Управління за допомогою DMX
Попередньо запрограмований в LED PC-Control 512; Light Captain
З монтажним кронштейном
Для таких областей застосування як: Клуби / танцювальні школи; весілля / гала / заходи; театр; ресторани, бари та готелі
Дуже тихий робочий шум
Можливість застосування: Стоячи; підвісний
Package contents
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption: | 16 W |
| Power connection: | Mains input via IEC connector (M) mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Tank capacity: | 0,6 l Bubble fluid |
| DMX channels: | 2 |
| DMX input: | 1 x 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 1 x 3-pin XLR (F) mounting version |
| Control: | DMX |
| Preprogrammed in: | LED PC-Control 512; Light Captain |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Dimensions: | Width: 26 cm Depth: 23 cm Height: 30 cm |
| Weight: | 2,13 kg |
| Noise classification: | Class 1 (very slight noise, suitable for noise-sensitive environments) |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397553475 | 2,40 kg | 26cm x 23,5cm x 25cm |
| 6 | 4026397553482 | 15,30 kg | 76cm x 50cm x 27cm |
| Артикул | EL-0321 |
|---|---|
| Модель | B100 |
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
