|
25 415 грн
|
|
25 415 грн
|
платежі
по 12 708 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
2 входи/8 виходів DMX-розгалужувач/об'єднувач з підтримкою RDM і моніторингом DMX в реальному часі.
Характеристики:
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 5 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Mains input via P-Con (blue), mounting version power supply cord with safety plug |
| Cable construction: | 3 x 1.0 mm² H05VV-F |
| Cable length: | 1.45 m |
| Power output: | P-Con (gray), mounting version |
| Fuse: | 5 x 20 mm, T 1 A fuse replaceable |
| DMX input: | 2 x 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 8 x 3-pin XLR (F) mounting version separate (galvanic) with independent driver and status indicator |
| Control: | RDM |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | M10 thread |
| Display type: | Multicolor OLED display |
| Use of brands: | Built with SEETRONIC connector |
| Material: | Metal |
| Housing design: | (19") 48.3 cm rack installation 1 U |
| Mounting depth: | 23 cm |
| Dimensions: | Width: 48.3 cm Depth: 16 cm Height: 4.4 cm |
| Weight: | 2.23 kg |
| Noise classification: | Class 0 (no noise at all) |