|
133 242 грн
|
|
133 242 грн
|
платежі
по 66 621 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Особливості
Піногенератор для великих вечірок, безпосередньо з'єднаний з резервуаром для рідини
Виробляє велику кількість піни
Просто заливайте рідину для піноутворення безпосередньо з балона і починайте
Створіть об'ємну пінопластову гору за допомогою декількох піномашин
Керування за принципом «підключи і працюй
Для таких областей застосування, як Кімната для вечірок; Клуби / танцювальні школи
Package contents
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption: | 900 W |
| Power connection: | Fixed power supply cord with safety plug |
| Starting current: | 18 A |
| Output volume: | Approx. 3 m³/min |
| Tank capacity: | Foam fluid |
| Fluid consumption: | Approx. 20000 ml/min |
| Control: | Plug and play |
| Housing color: | Black |
| Dimensions: | Width: 58 cm Depth: 88 cm Height: 62 cm |
| Weight: | 70,80 kg |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397431230 | 73,60 kg | 113cm x 70cm x 79cm |
| Артикул | EL-0608 |
|---|
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
