|
15 752 грн
|
|
15 752 грн
|
платежі
по 7 876 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Особливості
Піноутворювач з 5-літровим баком і пультом дистанційного керування
Виробляє дуже велику кількість піни для будь-якої вечірки
Повний бак генерує 3 м³ піни
Компактний дизайн
Простота експлуатації: просто залийте рідину та увімкніть!
Створюйте об'ємні гори піни за допомогою декількох піногенераторів
Міцний металевий корпус
Велика ємність бака
Керування за допомогою дротового пульта дистанційного керування
З монтажним кронштейном
Миттєва готовність до роботи без прогріву
Знімний бак
Попередньо запрограмований в Light Captain
Package contents
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption: | 1350 W |
| IP classification: | IP20 |
| Power connection: | Mains input via IEC connector (M) mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Warm-up time: | 0 sec |
| Tank capacity: | 5,0 l removable tank |
| Fluid consumption: | Approx. 320 ml/min |
| Control: | Wired remote control |
| Preprogrammed in: | Light Captain |
| Housing color: | Silver |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Dimensions: | Width: 33,5 cm Depth: 60 cm Height: 38 cm |
| Weight: | 8,90 kg |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397622812 | 10,10 kg | 67cm x 35cm x 40cm |
| Артикул | EL-0609 |
|---|
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
