|
3 731 грн
|
|
3 731 грн
|
платежі
по 1 866 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Комплектація
1 х прожектор, 1 х гвинт з накаткою, 1 х пластина, 1 х інструкція з експлуатації
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption: | Max. 300 W |
| IP classification: | IP20 |
| Power connection: | Fixed power supply cord with safety plug |
| Cable length: | Approx. 0,9 m |
| Lamp type: | Halogen lamp |
| Cooling: | Passive convection cooling |
| Control: | Plug and play |
| Beam angle: | 120° |
| Beam angle (1/2 peak): | 120° |
| Housing color: | White |
| Dimensions: | Length: 67 cm Width: 21 cm Depth: 9 cm |
| Weight: | 1,31 kg |
| Noise classification: | Class 0 (no noise at all) |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397356120 | 1,51 kg | 66,5cm x 21,5cm x 7,5cm |
| 6 | 4026397356137 | 9,35 kg | 69,5cm x 23,5cm x 46,5cm |
| Артикул | EL-0690 |
|---|
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
