|
5 633 грн
|
|
5 633 грн
|
платежі
по 2 817 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Потужний прожектор 50 Вт з нейтральним білим світлом
1 потужний світлодіод 70 Вт нейтрально-білого кольору (NW)
Хороший індекс передачі кольору (CRI)
З кутом променя 50°.
Пристрій охолоджується за допомогою пасивного конвекційного охолодження
З монтажним кронштейном
Керування за принципом plug and play
Для таких областей застосування, як Виставкове та торгове обладнання; монтаж; ресторани, бари та готелі
Безшумна робота
Можливість застосування: Підвісний; на підставці; настінний монтаж
Комплектація
1 х прожектор, 1 х шторка, 1 х інструкція з експлуатації
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 50 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Fixed power supply cord with safety plug |
| Cable construction: | 3 x 0,75 mm² H05VV-F |
| Cable length: | Approx. 0,8 m |
| Fuse: | T 1 A Fuse fix on board |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 1 x 70 W high-power neutral white (NW) |
| Color temperature: | 4100K |
| Cooling: | Passive convection cooling |
| Control: | Plug and play |
| Beam angle: | 50° |
| Beam angle (1/2 peak): | 50° |
| Beam angle (1/10 peak): | 90° |
| Color rendering index (CRI): | 82 Ra |
| Illuminance in Lux (lx): | 1m: 2551 lx, 3m: 348 lx, 6m: 104 lx |
| Luminous flux: | 3462 lm |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Material: | Aluminum casting; metal |
| Color: | Black |
| Dimensions: | Length: 21,0 cm Width: 20,5 cm Height: 22,0 cm |
| Weight: | 2,00 kg |
| Noise classification: | Class 0 (no noise at all) |
| Energy efficiency class (A - G): | G |
| EPREL-Nr: | 1509814 |
| Barndoor | |
| Diameter mounting holes: | 2 x Ø4mm |
| Material: | Metal, 1 mm |
| Color: | Black, matte |
| Mounting bracket | |
| Diameter mounting holes: | 1 x Ø10mm; 1 x Ø8mm |
| Material: | Metal, 2 mm |
| Dimensions: | Width: 19,7 cm Depth: 2,5 cm Height: 14,5 cm |
| Holder | |
| Diameter mounting holes: | 1 x Ø10mm; 6 x Ø4mm |
| Material: | Metal, 2,5 mm |
| Color: | Silvergrey, zinc-plated |
| Dimensions: | Length: 10,5 cm Width: 2,8 cm |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397716252 | 2,25 kg | 30cm x 23cm x 14cm |
| 6 | 4026397716269 | 14,30 kg | 47cm x 32cm x 47cm |