|
1 152 грн
|
|
1 152 грн
|
платежі
по 576 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Цей базовий строб-ефект оснащений 24 білими світлодіодами та ідеально підходить для приватної вечірки.
Завдяки монтажному кронштейну його можна легко закріпити на стіні або стелі.
Частоту спалахів можна регулювати від 1 до 10 спалахів на секунду за допомогою поворотного регулятора.
Особливості
Компактний стробоскоп з 24 світлодіодами і регульованою швидкістю
Невеликий стробоскопічний ефект з 24 білими світлодіодами
Швидкість спалаху регулюється
Невелика вага
Компактний дизайн
24 потужних світлодіода 5 мм холодного білого кольору (CW)
Пристрій охолоджується за допомогою пасивного конвекційного охолодження
Автономне керування
Строб-ефект
Для таких областей застосування, як Кімната для вечірок; Декор
Package contents
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption: | 4 W |
| IP classification: | IP20 |
| Power connection: | Fixed power supply cord with Euro plug |
| Cable length: | Approx. 1,3 m |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 24 x 5 mm cold white (CW) |
| Color temperature: | 6580K |
| Flash rate: | 90 Hz |
| Cooling: | Passive convection cooling |
| Control: | Stand-alone |
| Housing color: | Black |
| Material: | Plastic |
| Dimensions: | Width: 9,8 cm Depth: 14,2 cm Height: 8,6 cm |
| Weight: | 220 g |
| Mounting bracket | |
| Diameter mounting holes: | 1 x Ø5mm |
| Material: | Plastic |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397523232 | 0,27 kg | 15cm x 12,5cm x 6,5cm |
| 50 | 4026397543803 | 14,10 kg | 59cm x 38cm x 37cm |
| Артикул | EL-0744 |
|---|
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
