|
19 770 грн
|
|
19 770 грн
|
платежі
по 9 885 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Ефект полум'я, керований за допомогою DMX, зі світлодіодами RGB, висота полум'я 150 см
Прилад EUROLITE FL-1300 Flamelight створює декоративні світлові ефекти на вашій сцені. 24 RGB-світлодіоди потужністю 3 Вт створюють реалістичний ефект, який ви також можете використовувати для експозиції або інших декоративних цілей.
Загальна висота полум'я надійного Flamelight FL-1300 становить 150 см.
Ви можете керувати FL-1300 в автономному режимі або за допомогою DMX-інтерфейсу. Зручна адресація та інші налаштування здійснюються за допомогою вбудованого блоку управління зі світлодіодним дисплеєм і чотирма клавішами управління. Звичайно, ви також можете дистанційно керувати пристроєм за допомогою пульта дистанційного керування, що входить до комплекту.
Flamelight має кілька функцій. Серед них - регулювання яскравості, автоматичні режими та налаштування швидкості.
Кабель живлення холодильного приладу із захисною вилкою входить до комплекту поставки.
Особливості
Ефект полум'я, керований DMX за допомогою RGB-світлодіодів, висота полум'я 150 см
Неймовірно реалістичний ефект
Висота полум'я: 150 см
Міцна версія
Два вентилятора
24 потужних світлодіода 3 Вт потужністю 3 в 1 TCL RGB (однорідна суміш кольорів)
Регульована зміна кольору; регульоване вицвітання кольору; електронний диммер
Автономне керування; DMX; Бездротовий пульт дистанційного керування
4-розрядний 7-сегментний світлодіодний дисплей
Для таких областей застосування, як: Весілля / гала / заходи; мобільне використання; ресторани, бари та готелі
Можливість застосування: Стоячи
Package contents
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 140 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Mains input via IEC connector (M) mounting version power supply cord with safety plug included |
| LED: | 24 x 3 W high-power 3in1 TCL RGB (homogenous color mix) |
| DMX channels: | 5 |
| DMX input: | 1 x 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 1 x 3-pin XLR (F) mounting version |
| Control: | Stand-alone; DMX; Wireless remote control |
| Beam angle (1/2 peak): | 10° |
| Housing color: | Black |
| Display type: | 4 digit 7-segment LED display |
| Material: | Metal |
| Dimensions: | Width: 52,5 cm Depth: 23,8 cm Height: 34,5 cm |
| Weight: | 8,45 kg |
| Noise classification: | Class 4 (loud noises) |
| Power cord | |
| Cable construction: | 3 x 0,75 mm² H05VV-F |
| Cable length: | Approx. 1,2 m |
| Flame cloth | |
| Color: | White |
| Dimensions: | Height: 1,4 m |
| Remote control | |
| Battery: | 1 x 12 V AR23 zinc air built-in |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397625806 | 9,25 kg | 53cm x 26cm x 38cm |
| 2 | 4026397625813 |