|
4 068 грн
|
|
4 068 грн
|
платежі
по 2 034 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Світлодіодний прожектор з трьома регульованими колірними температурами та високим індексом передачі кольору
1 потужний світлодіод 16 Вт COB (chip-on-board) 2в1 BCL CW/WW
Пристрій охолоджується за допомогою пасивного конвекційного охолодження
Автономне керування
Частота без мерехтіння Freq:
З кутом розкриття променя 25
Дуже високий індекс передачі кольору (CRI)
З монтажним кронштейном
Доступний у різних кольорах
Безшумна робота
Для таких областей застосування, як Виставкове та торгове обладнання; відео- та фотозйомка; інсталяція; ресторани, бари та готелі
Регулювання яскравості
Прямий вибір колірної температури для 3 попередньо встановлених значень
Електронний регулятор яскравості
Можливість застосування: Підвісний; на підставці
Комплектація
1 х прожектор, 1 х рамка з фільтром, 1 х інструкція з експлуатації
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | Max. 12 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Fixed power supply cord with safety plug |
| Cable length: | Approx. 0,4 m |
| Lamp type: | LED lamp |
| Lamp specification: | Dimmable |
| LED: | 1 x 16 W COB (chip-on-board) 2in1 BCL CW/WW |
| Color temperature: | 3000K; 4000K; 5000K |
| Cooling: | Passive convection cooling |
| Control: | Stand-alone |
| Projection: | Flicker-free |
| Beam angle: | 25° |
| Beam angle (1/2 peak): | 25° |
| Beam angle (1/10 peak): | 50° |
| Color rendering index (CRI): | 90 Ra |
| Illuminance in Lux (lx): | 3000 K 1m: 2463 lx, 3m: 300 lx, 6m: 79 lx 4000 K 1m: 2148 lx, 3m: 315 lx, 6m: 86 lx 5000 K 1m: 2576 lx, 3m: 346 lx, 6m: 93 lx |
| Lamp life: | 15000 h |
| Luminous flux: | 800 lm |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Material: | Aluminum |
| Slot for spot length: | 8,6 cm x 8,6 cm |
| Dimensions: | Length: 19,2 cm Width: 11,5 cm Height: 16,0 cm |
| Weight: | 520 g |
| Noise classification: | Class 0 (no noise at all) |
| Energy efficiency class (A - G): | G |
| EPREL-Nr: | 1269731 |
| Mounting bracket | |
| Diameter mounting holes: | 2 x Ø10mm |
| Material: | Aluminum casting, 3 mm |
| Dimensions: | Width: 9,4 cm Depth: 2 cm Height: 12,4 cm |
| Filter frame | |
| Shape: | Octagonal |
| Material: | Aluminum |
| Dimensions: | Width: 8,3 cm Height: 8,3 cm Diameter: Ø 6,1 cm |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397692075 | 0,57 kg | 10cm x 10cm x 24cm |
| 24 | 4026397692099 | 14,25 kg | 44cm x 34cm x 49cm |