|
4 644 грн
|
|
4 644 грн
|
платежі
по 2 322 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Світлодіодний прожектор з трьома регульованими колірними температурами та високим індексом передачі кольору
1 потужний світлодіод 16 Вт COB (chip-on-board) 2в1 BCL CW/WW
Пристрій охолоджується за допомогою пасивного конвекційного охолодження
Керування за допомогою потенціометра швидкого вибору яскравості та колірної температури
Частота без мерехтіння Freq:
З кутом відхилення променя 20
Дуже високий індекс передачі кольору (CRI)
З монтажним кронштейном
Доступний у різних кольорах
Безшумна робота
Для таких областей застосування, як Виставкове та торгове обладнання; відео- та фотозйомка; інсталяція; ресторани, бари та готелі
Регулювання яскравості
Прямий вибір колірної температури для 3 попередньо встановлених значень
Електронний регулятор яскравості
Можливість застосування: Підвісний; на підставці
Комплектація
1 х прожектор, 1 х рамка з фільтром, 1 х інструкція користувача
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | Max. 18,5 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Fixed power supply cord with safety plug |
| Cable length: | Approx. 0,4 m |
| Lamp type: | LED lamp |
| Lamp specification: | Dimmable |
| LED: | 1 x 16 W COB (chip-on-board) 2in1 BCL CW/WW |
| Color temperature: | 3000K; 4000K; 5000K |
| Cooling: | Passive convection cooling |
| Control: | Quick select potentiometer for brightness and color temperature |
| Projection: | Flicker-free |
| Beam angle: | 20° |
| Beam angle (1/2 peak): | 20° |
| Beam angle (1/10 peak): | 35° |
| Color rendering index (CRI): | 90 Ra |
| Illuminance in Lux (lx): | 3000 K 1m: 4760 lx, 3m: 606 lx, 6m: 160 lx 4000 K 1m: 5248 lx, 3m: 631 lx, 6m: 175 lx 5000 K 1m: 5754 lx, 3m: 713 lx, 6m: 191 lx |
| Lamp life: | 15000 h |
| Luminous flux: | 1300 lm |
| Housing color: | Silver |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Material: | Aluminum |
| Slot for spot length: | 12,8 cm x 12,8 cm |
| Dimensions: | Length: 24 cm Width: 14,7 cm Height: 20 cm |
| Weight: | 800 g |
| Noise classification: | Class 0 (no noise at all) |
| Energy efficiency class (A - G): | G |
| EPREL-Nr: | 1269739 |
| Mounting bracket | |
| Diameter mounting holes: | 2 x Ø10mm |
| Material: | Aluminum casting, 3 mm |
| Dimensions: | Width: 13 cm Depth: 2 cm Height: 13 cm |
| Filter frame | |
| Shape: | Octagonal |
| Material: | Aluminum, 0,8 mm |
| Dimensions: | Width: 12,6 cm Height: 12,6 cm Diameter: Ø 9,4 cm |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397692129 | 0,87 kg | 14,5cm x 14cm x 27cm |
| 12 | 4026397692150 | 11,00 kg | 44cm x 30cm x 56cm |