|
3 743 грн
|
|
3 743 грн
|
платежі
по 1 872 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Компактний прожектор з 12 x 5 Вт світлодіодами 4in1 QCL RGB/WW і DMX керуванням
12 потужних світлодіодів 5 Вт COB (чіп на борту) 4in1 QCL RGB/WW (однорідна суміш кольорів)
Плавне змішування кольорів; програми зміни кольору; електронний диммер
Строб-ефект
10 вбудованих шоу-програм
Прямий вибір кольору для 20 попередньо встановлених кольорів
Автономне управління; Звук до світла через мікрофон; Функція ведучого / веденого; DMX; ІЧ-пульт дистанційного керування (опція); QuickDMX через USB (опція); W-DMX за допомогою бездротового рішення через USB (опція); CRMX від LumenRadio через USB (опція).
Попередньо запрограмовані в LED PC-Control 512; EASY SHOW 2; EASY SHOW 3; Light´J; Light Captain
Частота без мерехтіння:
З кутом променю 12°: З кутом променю 12°.
З подвійним кронштейном
4-розрядний 7-сегментний світлодіодний дисплей
Прилад охолоджується за допомогою пасивного конвекційного охолодження
Для таких областей застосування як: Кімната для вечірок; мобільний діджей / аніматор; невеликий прокат
Безшумна робота
Можливість застосування: Стоячи; підвішений; на підставці
Хороший індекс передачі кольору (CRI)
Комплектація
1 х світловий ефект, 2 х монтажний кронштейн, 2 х гвинт, 2 х шайба, 1 х інструкція з експлуатації
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 17 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class II |
| Power connection: | Fixed power supply cord with Euro plug |
| Cable construction: | 2 x 0,75 mm² H03VVH2-F |
| Cable length: | Approx. 1 m |
| Device fuse: | T 1 A Fuse fix in power supply |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 12 x 5 W COB (chip-on-board) 4in1 QCL RGB/WW (homogenous color mix) |
| DMX channels: | 4; 6; 8 |
| DMX input: | 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 3-pin XLR (F) mounting version |
| Cooling: | Passive convection cooling |
| Control: | Stand-alone; Sound to light via Microphone; Master/slave function; DMX; IR remote control (optional); QuickDMX via USB (optional); W-DMX by wireless solution via USB (optional); CRMX by LumenRadio via USB (optional) |
| Preprogrammed in: | LED PC-Control 512; EASY SHOW 2; EASY SHOW 3; Light´J; Light Captain |
| Projection: | Flicker-free |
| Beam angle: | 12° |
| Beam angle (1/2 peak): | 12° |
| Beam angle (1/10 peak): | 30° |
| Color rendering index (CRI): | 83 Ra |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Double bracket |
| Display type: | 4 digit 7-segment LED display |
| Material: | Plastic |
| Dimensions: | Length: 9 cm Width: 15,5 cm Height: 19 cm Diameter: Ø 12,5 cm |
| Weight: | 600 g |
| Noise classification: | Class 0 (no noise at all) |
| Mounting bracket | |
| Diameter mounting holes: | 1 x Ø13mm; 2 x Ø6mm |
| Material: | Metal, 1,5 mm |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397722802 | 0,68 kg | 15cm x 13cm x 11,5cm |
| 24 | 4026397722819 | 16,80 kg | 54,5cm x 31,5cm x 38cm |