|
58 148 грн
|
|
58 148 грн
|
платежі
по 29 074 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Особливості
Профільний прожектор PRO, 250 Вт світлодіод теплого білого кольору, зум, жалюзі, CRI >90
1 потужний світлодіод 250 Вт COB (chip-on-board) теплого білого кольору (WW)
Ручне фокусування; ручне масштабування
З кутом променя 14° - 41°
Електронний диммер; швидкість диммера (ступінчаста реакція) регулюється
Ефект стробоскопа
Дуже високий індекс передачі кольору (CRI)
Пристрій охолоджується вентилятором
Автономне управління; DMX; функція Master / Slave
З монтажним кронштейном
РК-дисплей
Для таких областей застосування як: Театр; Сцена
Попередньо запрограмований в LED PC-Control 512; Light Captain; Light´J
Мережевий вхід і вихід для підключення до 8 пристроїв
Можливість застосування: Підвісний; на стійці
Комплектація
1 х прожектор, 1 х рамка з фільтром, 1 х інструкція з експлуатації, 1 х шнур живлення, 1 х вилка (штекер)
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 250 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Mains input via P-Con (blue), mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Power output: | 1 x P-Con (gray), mounting version |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 1 x 250 W COB (chip-on-board) warm white (WW) |
| Color temperature: | 3000K |
| Equipment: | Focus manual; Zoom manual |
| DMX channels: | 3 |
| DMX input: | 1 x 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 1 x 3-pin XLR (F) mounting version |
| Cooling: | Cooling fan |
| Control: | Stand-alone; DMX; Master/slave function |
| Preprogrammed in: | LED PC-Control 512; Light Captain; Light´J |
| Beam angle: | 14° - 41° |
| Beam angle (1/2 peak): | 14 - 41° |
| Beam angle (1/10 peak): | 14 - 41° |
| Color rendering index (CRI): | 97 Ra |
| Lamp life: | 50000 h |
| Luminous flux: | 18807 lm |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Display type: | LCD display |
| Dimensions: | Length: 64,5 cm Width: 27 cm Height: 37,5 cm |
| Weight: | 12,60 kg |
| Noise classification: | Class 3 (clearly perceptible sounds) |
| Energy efficiency class (A - G): | F |
| EPREL-Nr: | 1350653 |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397610277 | 14,35 kg | 74cm x 36cm x 34cm |