|
27 999 грн
|
|
27 999 грн
|
платежі
по 14 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Профільний прожектор, 60 Вт WW/CW LED, ручний зум, жалюзі, CRI>90
1 потужний світлодіод COB (chip-on-board) 2в1 BCL CW/WW
Змінна колірна температура 3200 К - 5600 К
Ручне масштабування; ручне фокусування
З кутом променя 20° - 50°
Електронний диммер; широтно-імпульсна модуляція зі змінною яскравістю
Строб-ефект
Частота без мерехтіння Freq:
Дуже високий індекс передачі кольору (CRI)
Пристрій охолоджується вентилятором з регульованою температурою
Автономне керування; DMX; RDM; функція Master / Slave
Багатоколірний OLED дисплей
З монтажним кронштейном
Для таких областей застосування як: Театр; Сцена; Інсталяція; Прокат
Попередньо запрограмований в Light Captain
Дуже тихий робочий шум
Можливість застосування: Підвісний; на підставці
Комплектація
1 х пристрій, 1 х тримач для гобо, 1 х інструкція з експлуатації
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 60 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Fixed power supply cord with safety plug |
| Cable construction: | 3 x 0,75 mm² H05VV-F |
| Cable length: | Approx. 1 m |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 1 x COB (chip-on-board) 2in1 BCL CW/WW |
| Color temperature: | 3200K - 5600K adjustable |
| Equipment: | Zoom manual; Focus manual |
| DMX channels: | 2; 5 |
| DMX input: | 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 3-pin XLR (F) mounting version |
| Cooling: | Temperature-controlled fan |
| Control: | Stand-alone; DMX; RDM; Master/slave function |
| Preprogrammed in: | Light Captain |
| Projection: | Flicker-free |
| Beam angle: | 20° - 50° |
| Beam angle (1/2 peak): | 20 - 50° |
| Beam angle (1/10 peak): | 20 - 50° |
| Color rendering index (CRI): | 94 Ra |
| Lamp life: | 50000 h |
| Luminous flux: | 4500 lm |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Display type: | Multicolor OLED display |
| Material: | Aluminum casting |
| Dimensions: | Length: 35,0 cm Width: 16,0 cm Height: 25,5 cm |
| Weight: | 3,20 kg |
| Noise classification: | Class 1 (very slight noise, suitable for noise-sensitive environments) |
| Energy efficiency class (A - G): | F |
| EPREL-Nr: | 1597545 |
| Mounting bracket | |
| Diameter mounting holes: | 1 x Ø12mm |
| Material: | Metal, 3 mm |
| Gobo holder | |
| Gobos: | Outside diameter 37mm Image diameter 25mm |
| Material: | Aluminum, 0,5 mm |
| Color: | Black |
| Dimensions: | Diameter: Ø 3 cm |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397716641 | 3,70 kg | 42cm x 20cm x 22,5cm |