|
27 807 грн
|
|
27 807 грн
|
платежі
по 13 904 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
432 потужних світлодіода SMD 2835 CW/WW
4 шторки, щоб не засліплювати глядачів та для захисту під час транспортування
Енергозберігаючий, довговічний та екологічно чистий
Змінна колірна температура 2800 K - 6500 K
Змінна широтно-імпульсна модуляція
Ефект стробоскопа
Вбудовані шоу-програми
Прилад охолоджується за допомогою пасивного конвекційного охолодження
Управління за допомогою DMX; потенціометр швидкого вибору яскравості і колірної температури; автономний; звук до світла через мікрофон; функція ведучого / веденого; QuickDMX через USB (опціонально); W-DMX за допомогою бездротового рішення через USB (опціонально); CRMX від LumenRadio через USB (опціонально)
Частота без мерехтіння:
З кутом променя 120°.
Дуже високий індекс передачі кольору (CRI)
З монтажним кронштейном
РК-дисплей
Для таких областей застосування як: Відео- та фотозйомка, сцена, виставки та магазини, інсталяції
Попередньо запрограмований в Light Captain
Мережевий вхід і вихід для підключення до 8 пристроїв
Міцна ручка для перенесення
Безшумна робота
Можливість застосування: Підвісний; на підставці
Комплектація
1 x прожектор, 1 x інструкція з експлуатації, 1 x шнур живлення
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 85 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Fuse: | T 3 A Fuse replaceable |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 432 x SMD 2835 CW/WW |
| Color temperature: | 2800K - 6500K adjustable |
| DMX channels: | 2; 4; 6 |
| DMX input: | 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 3-pin XLR (F) mounting version |
| Cooling: | Passive convection cooling |
| Control: | DMX; Quick select potentiometer for brightness and color temperature; stand-alone; Sound to light via Microphone; Master/slave function; QuickDMX via USB (optional); W-DMX by wireless solution via USB (optional); CRMX by LumenRadio via USB (optional) |
| Preprogrammed in: | Light Captain |
| Projection: | Flicker-free |
| Beam angle: | 120° |
| Beam angle (1/2 peak): | 120° |
| Color rendering index (CRI): | 91 Ra |
| Illuminance in Lux (lx): | Cold white (CW) 1m: 919 lx, 3m: 124 lx, 6m: 38 lx Warm white (WW) 1m: 801 lx, 3m: 109 lx, 6m: 33 lx All 1m: 1681 lx, 3m: 228 lx, 6m: 69 lx |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Display type: | LCD display |
| Carrying handle: | 1 pc/pcs |
| Dimensions: | Width: 60,3 cm Depth: 17,9 cm Height: 20,8 cm |
| Weight: | 4,60 kg |
| Noise classification: | Class 0 (no noise at all) |
| Photobiological safety: | Risk Group 0 |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397700718 | 5,15 kg | 62cm x 17cm x 24cm |
| 2 | 4026397702019 | 11,05 kg | 64cm x 36cm x 26,5cm |