|
1 839 грн
|
|
1 839 грн
|
платежі
по 920 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Завдяки 92 світлодіодам (74 червоних і 18 синіх), світлодіодна вивіска OPEN classic зустрічає ваших клієнтів яскравим світлом. Для більш динамічного вигляду сині світлодіоди можна анімувати за допомогою функціонального перемикача Run/Static.
Завдяки вбудованому шнуру живлення та монтажному ланцюгу пристрій надзвичайно простий у використанні та універсальний у застосуванні; його можна встановлювати або підвішувати до стелі. Сучасна світлодіодна технологія робить вивіску особливо потужною, енергоефективною та довговічною.
Світлодіодна вивіска ВІДКРИТО
Package contents
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption: | 3 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class II |
| Power connection: | Fixed power supply cord with Euro plug |
| Cable construction: | 2 x 0,75 mm² H03VVH2-F |
| Cable length: | Approx. 1,4 m |
| LED: | 74 x 3 mm red (R) 36 x 3 mm blue (B) |
| Control: | On/off switch at cable; stand-alone |
| Housing color: | Black |
| Material: | Plastic |
| Dimensions: | Width: 48 cm Depth: 2,5 cm Height: 25 cm |
| Weight: | 690 g |
| Chain | |
| Material: | Metal |
| Color: | Black |
| Dimensions: | Length: 50 cm Diameter: Ø 3 mm |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397502145 | 0,89 kg | 53cm x 26cm x 3cm |
| 20 | 4026397502176 | 18,35 kg | 55cm x 34cm x 54cm |
| 500 | 4026397502152 |
| Артикул | EL-1024 |
|---|
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
