|
8 418 грн
|
|
8 418 грн
|
платежі
по 4 209 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Світлодіодний підлоговий спот зі змішуванням кольорів RGB/WW
14350 люкс на 1 м
6 потужних світлодіодів 8 Вт 4в1 QCL RGB/WW (однорідне змішування кольорів)
Плавне змішування кольорів; регульована зміна кольору; регульоване вицвітання кольору; електронний диммер; регульована швидкість диммера (ступінчаста реакція)
Ефект стробоскопа
Прямий вибір кольору для 25 попередньо встановлених кольорів
Пристрій охолоджується за допомогою пасивного конвекційного охолодження
Автономне управління; DMX; QuickDMX через USB (опціонально); функція ведучого / веденого; звук на світло через мікрофон
Частота без мерехтіння:
З кутом розсіювання 16°.
З поворотним і нахильним кронштейном для монтажу на стелю або стіну під різними кутами; з подвійним кронштейном; з кронштейном для підлогового використання
4-розрядний 7-сегментний світлодіодний дисплей
Попередньо запрограмований в Light´J; Light Captain
Для таких областей застосування як: Клуби/школи танців; весілля/гала/заходи; виставки та магазини; сцена; театр; ресторани, бари та готелі; мобільні діджеї/конферансьє
Безшумна робота
Можливість застосування: Стоячи; підвішений; на підставці
Комплектація
1 х прожектор, 1 х шнур живлення, 1 х інструкція користувача, 1 х кабель xLR
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 45 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Mains input via P-Con (blue), mounting version power supply cord with safety plug |
| Power output: | P-Con (gray), mounting version |
| LED: | 6 x 8 W 4in1 QCL RGB/WW (homogenous color mix) |
| Flash rate: | 0 - 20 Hz |
| DMX channels: | 6; 11 |
| DMX input: | 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 3-pin XLR (F) mounting version |
| Cooling: | Passive convection cooling |
| Control: | Stand-alone; DMX; QuickDMX via USB (optional); Master/slave function; Sound to light via Microphone |
| Preprogrammed in: | Light´J; Light Captain |
| Projection: | Flicker-free |
| Beam angle: | 16° |
| Beam angle (1/2 peak): | 16° |
| Beam angle (1/10 peak): | 29° |
| Housing color: | White |
| Attachment system: | Panning and tilting mounting bracket for ceiling or wall installation in most varying angles Double bracket Bracket for floor use |
| Display type: | 4 digit 7-segment LED display |
| Dimensions: | Length: 14,5 cm Width: 18,0 cm Height: 20,5 cm |
| Weight: | 2,15 kg |
| Noise classification: | Class 0 (no noise at all) |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397713428 | 2,38 kg | 21cm x 21cm x 26cm |
| 6 | 4026397713442 | 15,25 kg | 65,5cm x 45cm x 28cm |