|
6 285 грн
|
|
6 285 грн
|
платежі
по 3 143 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Цей компактний стробоскоп з тонкими лініями оснащений 98 світлодіодами SMD 5030, що не мерехтять, і пропонує вам як стробоскоп, так і ефект сліпучого світла. Частота спалахів становить 1-20 спалахів на секунду. Стробоскоп може працювати в автономному режимі, за допомогою DMX-контролера або за допомогою звукового управління через вбудований мікрофон. У комплект поставки входить ІЧ-пульт дистанційного керування для зручного управління на відстані.
У режимі DMX можна керувати 5 кільцеподібними світлодіодними сегментами індивідуально або групами. Ви можете вибрати один з двох режимів DMX з 4 або 9 каналами відповідно. Прилад має 3-контактні DMX-роз'єми, а також вхід IEC для підключення до електромережі та прохідний вихід для послідовного з'єднання до 8 приладів.
Особливості
Компактний строб з 98 SMD світлодіодами та DMX, кожне кільце керується індивідуально
Плоска версія вимагає мінімального простору при монтажі
98 потужних світлодіодів SMD 5730 холодного білого кольору (CW) (однорідна суміш кольорів)
5 сегментів з роздільним керуванням
Ефект стробоскопа; ефект сліпучого світла
Вбудовані шоу-програми
Пристрій охолоджується вентилятором
Автономне керування; DMX; Звук до світла через мікрофон; ІЧ-пульт дистанційного керування
Частота без мерехтіння:
З подвійним кронштейном
Електронний диммер
Попередньо запрограмований в LED PC-Control 512; Light Captain
Мережевий вхід і вихід для підключення до 8 пристроїв
Для таких областей застосування як: Клуби / танцювальні школи; кімнати для вечірок; мобільні діджеї / аніматори; невелика оренда
Дуже тихий робочий шум
Можливість застосування: Стоячи; підвішені
Package contents
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 24 W |
| Protection class: | Protection class II |
| Power connection: | Mains input via IEC connector (M) mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Power output: | 1 x IEC connector (F) mounting version |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 98 x SMD 5730 cold white (CW) (homogenous color mix) |
| Flash rate: | 0 - 20 Hz |
| DMX channels: | 4; 9 |
| DMX input: | 1 x 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 1 x 3-pin XLR (F) mounting version |
| Cooling: | Cooling fan |
| Control: | Stand-alone; DMX; Sound to light via Microphone; IR remote control |
| Preprogrammed in: | LED PC-Control 512; Light Captain |
| Projection: | Flicker-free |
| Attachment system: | Double bracket |
| Dimensions: | Width: 21,5 cm Depth: 12 cm Height: 24,5 cm |
| Weight: | 1,20 kg |
| Noise classification: | Class 1 (very slight noise, suitable for noise-sensitive environments) |
| Remote control | |
| Battery: | 1 x Button cell 3.0 V CR2025 lithium manganese built-in |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397613346 | 1,45 kg | 26,5cm x 23,5cm x 16cm |
| 12 | 4026397613353 | 19,00 kg | 72cm x 54,5cm x 34,5cm |