|
3 783 грн
|
|
3 783 грн
|
платежі
по 1 892 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Package contents
| Power supply: | 24 V AC 1 A |
| Power consumption: | 23 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class III |
| Power connection: | Fixed Supply cord with open wires |
| Lamp type: | LED lamp |
| Lamp specification: | Dimmable |
| LED: | 300 x SMD 3528 warm white (WW) |
| Color temperature: | 3000K |
| Control: | Accessory |
| Standing/fixation: | Self adhesive |
| Color rendering index (CRI): | 91 Ra |
| Lamps/meter: | 60 pc/pcs |
| Power/meter: | 4,5 W |
| Lamps/tube: | 300 pc/pcs |
| Lamp distance: | 16 mm |
| Cutting mark: | 10 cm |
| Luminous flux (Lumen) per meter: | 420 lm/m |
| Housing color: | White |
| Dimensions: | Length: 5 m Width: 8 mm Height: 2 mm |
| Weight: | 90 g |
| Noise classification: | Class 0 (no noise at all) |
| Energy efficiency class (A - G): | F |
| EPREL-Nr: | 1425968 |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397631128 | 0,10 kg | 2,45cm x 2,15cm x 0,2cm |
| 50 | 4026397631135 | 6,20 kg | 75cm x 28cm x 28cm |
| Артикул | EL-1063 |
|---|
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
