|
1 535 грн
|
|
1 535 грн
|
платежі
по 768 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Power supply: | 12 V DC |
| Power consumption: | 17,5 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class III |
| Power connection: | Fixed Supply cord with open wires |
| Cable length: | Approx. 0,15 m |
| LED: | 300 x SMD 3528 neutral white (NW) |
| Color temperature: | 4000K |
| Control: | Accessory |
| Standing/fixation: | Self adhesive |
| Color rendering index (CRI): | 90 Ra |
| Lamps/meter: | 60 pc/pcs |
| Power/meter: | 3,5 W |
| Lamps/tube: | 300 pc/pcs |
| Lamp distance: | 16 mm |
| Cutting mark: | 5 cm |
| Luminous flux (Lumen) per meter: | 390 lm/m |
| Housing color: | White |
| Dimensions: | Length: 5 m Width: 8 mm Height: 2 mm |
| Weight: | 90 g |
| Noise classification: | Class 0 (no noise at all) |
| Energy efficiency class (A - G): | F |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397631197 | 0,10 kg | 2,45cm x 2,15cm x 0,2cm |
| 30 | 4026397736588 | ||
| 50 | 4026397631203 | 5,85 kg | 74cm x 28cm x 27cm |