|
20 986 грн
|
|
20 986 грн
|
платежі
по 10 493 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Новий Eurolite Strobe Pro 864 - це не тільки дуже яскравий стробоскоп: пристрій здатний світити безперервним світлом і тому може використовуватися як заслон або прожектор. Він отримує свою світлову потужність від 864 світлодіодів SMD-5050, які забезпечують потужний світловий потік і особливо широкий кут променя 120 градусів. Змішування кольорів базується на червоному, зеленому та синьому, з яких можна змішувати незліченну кількість інших кольорів. Навіть агресивний холодний білий для стробоскопічних завдань або теплий білий для сліпучих ефектів не є проблемою.
Різні режими DMX
Залежно від завдання, існують різні режими DMX. У найменшому режимі з 5 каналами можна керувати трьома кольорами, регулювати загальну яскравість і активувати музичний режим, а також просту функцію стробоскопа. Цей режим ідеально підходить для використання прожектора в якості бліндера або прожектора.
Справжній універсал
У розширеному 9-канальному режимі ви маєте доступ до різних стробоскопічних ефектів, можете встановити не тільки частоту, але й тривалість кожного спалаху, а також викликати різні колірні програми. Тому він ідеально підходить для використання в якості стробоскопа, а також для використання в якості універсального прожектора. Ще одна особлива функція розкривається в повній мірі в найбільшому режимі DMX: У цьому режимі 18 пікселів можуть контролюватися індивідуально за допомогою 54 DMX-каналів. Тому прилад також ідеально підходить для матричних завдань.
Ціна-продуктивність: найкраще
Під час розробки Eurolite приділив увагу створенню надійного прожектора, який відповідає професійним вимогам, але не сильно впливає на гаманець. Корпус простий за дизайном, але якісно виготовлений і дуже міцний. Кронштейни стійкі і добре тримаються у встановленому положенні. Живлення подається через роз'єм P-Con; через виходи P-Con можна послідовно підключити до 6 пристроїв.
Особливості
Світлодіодний ефектний світильник 3в1 зі змішуванням кольорів RGB
864 потужних світлодіодів 0,2 Вт SMD 5050 3in1 TCL RGB (однорідне змішування кольорів)
18 сегментів, керованих окремо
Плавне змішування кольорів; регульована зміна кольору; регульоване вицвітання кольору; електронний диммер
Ефект стробоскопа; Ефект омивання; Ефект засліплення
Вбудовані шоу-програми
Прилад охолоджується вентилятором з регульованою температурою
Автономне управління; DMX; Звук до світла
Частота без мерехтіння
З монтажним кронштейном
Монохромний РК-дисплей
Попередньо запрограмований в Light Captain
Мережевий вхід і вихід для підключення до 8 пристроїв
Для таких областей застосування як: Клуби/школи танців; Сцена; мобільні діджеї/конферансьє; Прокат
Дуже тихий робочий шум
Можливість застосування: Підвісний
Package contents
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption: | 175 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class II |
| Power connection: | Mains input via P-Con (blue), mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Power output: | P-Con (gray), mounting version |
| Fuse: | T 2 A Fuse replaceable |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 864 x 0,2 W SMD 5050 3in1 TCL RGB (homogenous color mix) |
| DMX channels: | 5; 13; 54 |
| DMX input: | 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 3-pin XLR (F) mounting version |
| Cooling: | Temperature-controlled fan |
| Control: | Stand-alone; DMX; Sound to light |
| Preprogrammed in: | Light Captain |
| Projection: | Flicker-free |
| Beam angle (1/2 peak): | 120° |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Display type: | Monochrome LCD display |
| Dimensions: | Width: 46,0 cm Depth: 13,5 cm Height: 22,5 cm |
| Weight: | 4,51 kg |
| Noise classification: | Class 1 (very slight noise, suitable for noise-sensitive environments) |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397696141 | 5,17 kg | 47cm x 27,5cm x 19,5cm |
| 4 | 4026397700121 | 21,90 kg | 80cm x 49cm x 31cm |