|
12 182 грн
|
|
12 182 грн
|
платежі
по 6 091 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Яскравий світлодіодний змішувач кольорів зі світлодіодом 30 Вт, гобо та кольоровим кругом
Компактний дизайн
Гобо-редуктор променя робить його ідеальним для підсвічування дзеркальних куль
1 потужний світлодіод 30 Вт COB (chip-on-board) холодного білого кольору (CW)
Колірне колесо; колесо гобо зі статичними гобо; інструкція з фокусування
Ефект гобо
Колірне колесо з 7 дихроїчними фільтрами плюс відкритий
з можливістю вибору половини кольорів, ефект «Веселка» з регульованою швидкістю в обох напрямках
Колесо гобо зі статичними гобо, 4 гобо, 3 кольорових дихроических фільтра і відкритий
шейк-ефект
Вбудовані шоу-програми
Пристрій охолоджується вентилятором
Управління за допомогою DMX; звук до світла через мікрофон; функція Master / Slave; автономний; QuickDMX через USB (опціонально); W-DMX за допомогою бездротового рішення через USB (опціонально)
Частота без мерехтіння:
З кутом розсіювання 12°: З кутом розсіювання 12°.
З монтажним кронштейном
РК-дисплей
Електронний диммер
Попередньо запрограмований в Light Captain; Light´J
Для таких областей застосування як: Клуби/школа танців; Весілля/гала/заходи; Сцена; мобільні діджеї/конферансьє
Можливість застосування: Стоячий; підвісний; на підставці
Комплектація
1 х світловий ефект, 1 х інструкція з експлуатації, 1 х шнур живлення, 1 х монтажний кронштейн, 2 х гвинти
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 45 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Mains input via IEC connector (M) mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Device fuse: | 5 x 20 mm, T 1 A Fuse replaceable |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 1 x 30 W COB (chip-on-board) cold white (CW) |
| Flash rate: | 2 - 18 Hz |
| Equipment: | Color wheel; gobo wheel with static gobos; Focus manual |
| Color generation: | Color wheel with 7 dichroic filters plus open Half colors selectable, Rainbow effect with adjustable speed in both directions |
| Gobos: | Gobo wheel with static gobos, 4 gobos, 3 color dichros and open Shake effect |
| DMX channels: | 6 |
| DMX input: | 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 3-pin XLR (F) mounting version |
| Cooling: | Cooling fan |
| Control: | DMX; Sound to light via Microphone; Master/slave function; stand-alone; QuickDMX via USB (optional); W-DMX by wireless solution via USB (optional) |
| Preprogrammed in: | Light Captain; Light´J |
| Projection: | Flicker-free |
| Beam angle: | 12° |
| Beam angle (1/2 peak): | 12° |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Display type: | LCD display |
| Dimensions: | Length: 17,5 cm Width: 16,0 cm Height: 21,5 cm |
| Weight: | 2,12 kg |
| Noise classification: | Class 3 (clearly perceptible sounds) |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397687149 | 2,42 kg | 24cm x 23cm x 21,5cm |
| 6 | 4026397687309 | 15,30 kg | 73cm x 26cm x 45cm |