|
1 914 грн
|
|
1 914 грн
|
платежі
по 957 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Особливості
Компактний строб зі світлодіодом 62 x 10 мм і регульованою частотою спалахів
300 спалахів на хвилину
62 потужних світлодіода 10 мм холодного білого кольору (CW)
Ефект стробоскопа
Автономне керування
З монтажним кронштейном
Для таких областей застосування, як Вечірня кімната
Дуже тихий робочий шум
Можливість застосування: Підвісний
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption: | 6,5 W |
| Power connection: | Fixed power supply cord with Euro plug |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 62 x 10 mm cold white (CW) |
| Flash rate: | 1 - 10 Hz |
| Control: | Stand-alone |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Dimensions: | Width: 16,2 cm Depth: 17 cm Height: 17 cm |
| Weight: | 520 g |
| Noise classification: | Class 1 (very slight noise, suitable for noise-sensitive environments) |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397466140 | 0,63 kg | 21cm x 15cm x 15cm |
| 12 | 4026397466157 | 8,15 kg | 47cm x 44cm x 33cm |
| Артикул | EL-1115 |
|---|
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
