|
38 313 грн
|
|
38 313 грн
|
платежі
по 19 157 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Особливості
Прожектор Френеля (лінза Френеля), 120 Вт COB LED (RGBW), надзвичайно тихий, DMX
Компактний дизайн
1 потужний світлодіод 120 Вт COB (чіп на борту) 4в1 QCL RGBW (однорідна суміш кольорів)
Електронний диммер; зміна кольору регулюється; вицвітання кольору регулюється; швидкість диммера (ступінчаста реакція) регулюється
Строб-ефект
Пристрій охолоджується вентилятором з регульованою температурою
Автономне управління; DMX; Звук до світла через мікрофон
Частота без мерехтіння:
З кутом променя 3° - 43°
З монтажним кронштейном
Попередньо запрограмовані в LED PC-Control 512; Light´J; EASY SHOW 1; LED EASY OPERATOR 4x4; LED EASY OPERATOR 4x6; LED EASY OPERATOR DELUXE; Light Captain; EASY SHOW 2; EASY SHOW 3
Мережевий вхід і вихід для підключення до 8 пристроїв
Для таких областей застосування, як Інсталяція; Виставкове та торгове обладнання; Сцена; Театр; Оренда
Можливість застосування: Підвісний; на підставці
Комплектація
1 х прожектор, 1 х інструкція з експлуатації, 1 х шнур живлення, 1 х рамка фільтра
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 135 W |
| IP classification: | IP20 |
| Power connection: | Mains input via PowerCON (blue), mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Power output: | 1 x PowerCON (gray), mounting version |
| LED: | 1 x 120 W COB (chip-on-board) 4in1 QCL RGBW (homogenous color mix) |
| DMX channels: | 4; 6; 7 |
| DMX input: | 1 x 3-pin XLR (M) mounting version 1 x 5-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 1 x 3-pin XLR (F) mounting version 1 x 5-pin XLR (F) mounting version |
| Cooling: | Temperature-controlled fan |
| Control: | Stand-alone; DMX; Sound to light via Microphone |
| Preprogrammed in: | LED PC-Control 512; Light´J; EASY SHOW 1; LED EASY OPERATOR 4x4; LED EASY OPERATOR 4x6; LED EASY OPERATOR DELUXE; Light Captain; EASY SHOW 2; EASY SHOW 3 |
| Projection: | Flicker-free |
| Beam angle: | 3° - 43° |
| Beam angle (1/2 peak): | 3 - 32° |
| Beam angle (1/10 peak): | 9 - 43° |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Dimensions: | Length: 37 cm Width: 25,6 cm Depth: 36 cm |
| Weight: | 5,85 kg |
| Noise classification: | Class 2 (slight noise) |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397578447 | 6,60 kg | 49,5cm x 31,5cm x 31,5cm |
| 2 | 4026397582581 | 14,90 kg | 65,5cm x 52cm x 35cm |