|
23 126 грн
|
|
23 126 грн
|
платежі
по 11 563 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Безвентиляторний спот для ПК (DMX), 57 Вт світлодіод теплого білого кольору, індекс кольоропередачі (CRI) >90
1 потужний світлодіод 57 Вт COB (chip-on-board) теплого білого кольору (WW)
Строб-ефект
Пристрій охолоджується за допомогою пасивного конвекційного охолодження
Автономне керування; DMX
Частота без мерехтіння:
З кутом променя 11° - 48°
Дуже високий індекс передачі кольору (CRI)
З монтажним кронштейном
РК-дисплей
Електронний диммер; криві диммера з регульованою реакцією; швидкість диммера (ступінчаста реакція) регулюється
Попередньо запрограмований в LED PC-Control 512; Light´J; Light Captain
Гумові ніжки
Безшумна робота
Для таких областей застосування як: Виставкове та торгове обладнання; інсталяція; сцена; театр
Можливість застосування: Підвісна; на підставці
Комплектація
1 х прожектор, 1 х шторка, 1 х фільтрувальна рамка, 1 х інструкція з експлуатації
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 40 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Fixed power supply cord with safety plug |
| Fuse: | 5 x 20 mm, T 1 A Fuse replaceable |
| LED: | 1 x 57 W COB (chip-on-board) warm white (WW) |
| Color temperature: | 3100K |
| DMX channels: | 1; 2 |
| DMX input: | 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 3-pin XLR (F) mounting version |
| Cooling: | Passive convection cooling |
| Control: | Stand-alone; DMX |
| Preprogrammed in: | LED PC-Control 512; Light´J; Light Captain |
| Projection: | Flicker-free |
| Beam angle: | 11° - 48° |
| Beam angle (1/2 peak): | 11 - 37° |
| Beam angle (1/10 peak): | 17 - 48° |
| Color rendering index (CRI): | 91 Ra |
| Illuminance in Lux (lx): | Narrow 3m: 1656 lx, 6m: 424 lx Wide 3m: 348 lx, 6m: 103 lx |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Display type: | LCD display |
| Transport aid: | Rubber feet |
| Material: | Aluminum casting |
| Slot for spot length: | 13,1 cm x 13,1 cm |
| Dimensions: | Length: 27,5 cm Width: 20,5 cm Depth: 25 cm |
| Weight: | 3,85 kg |
| Noise classification: | Class 0 (no noise at all) |
| Mounting bracket | |
| Diameter mounting holes: | 1 x Ø10mm; 2 x Ø6mm |
| Material: | Metal, 3 mm |
| Power cord | |
| Cable construction: | 3 x 0,75 mm² H05VV-F |
| Cable length: | Approx. 1 m |
| Barndoor | |
| Material: | Aluminum, 1,5 mm; metal |
| Ring diameter: | Outside: 12,9 mm Inside: 10,9 mm |
| Filter frame | |
| Diameter mounting holes: | 1 x Ø4mm |
| Shape: | Octagonal |
| Material: | Aluminum, 0,8 mm |
| Dimensions: | Width: 13 cm Height: 13 cm Diameter: Ø 10,5 cm |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397565218 | 4,30 kg | 36cm x 21cm x 26,5cm |
| 4 | 4026397565249 | 18,10 kg | 45,5cm x 38cm x 57cm |