|
44 231 грн
|
|
44 231 грн
|
платежі
по 22 116 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Туманоутворювач сухого льоду Eurolite Mini Dry Ice 1
Наземний туман з сухого льоду в малому форматі
Mini Dry Ice 1 від Eurolite виробляє низькорозташований наземний туман з сухого льоду. Машина досить мала, щоб її можна було використовувати як мобільну установку.
Виробництво туману
Установка випаровує сухий лід, використовуючи гарячу воду, для створення низько надземного туману. Час нагрівання становить менше 15 хвилин. Маючи потужність 2500 Вт, невеликий туманоутворювач виробляє безперервний туман протягом приблизно 2,5 хвилин на повній потужності.
Маленький і зручний
Компактний підлоговий туманоутворювач важить всього 7,25 кг і має висоту всього 35 см, що робить його дуже зручним для транспортування.
Особливості
Компактний низькотемпературний туманоутворювач для роботи з сухим льодом
Компактний і портативний наземний туманоутворювач потужністю 2500 Вт
Створює ефект низького туману шляхом випаровування сухого льоду в гарячій воді
2-3 кг сухого льоду генерують величезну кількість туману, що покриває близько 100 м³
Готовність до туману менш ніж за 15 хвилин завдяки високоефективному нагрівальному елементу
Час роботи: 2,5 хв на 100% потужності та 5 хв на 50% потужності
Регулюйте потужність і потік за допомогою регульованої багаторівневої ручки управління
Надзвичайно міцний поліетиленовий корпус
Велика ємність бака
Керування за принципом «підключи і працюй
Для таких областей застосування, як Сцена; відео- та фотозйомка
Можливість застосування: Стоячи
Package contents
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption: | 2500 W |
| IP classification: | IP20 |
| Power connection: | Fixed power supply cord with safety plug |
| Warm-up time: | Approx. 15 min |
| Output volume: | Approx. 100 m³/min |
| Output duration: | 150s - 300s |
| Tank capacity: | 7,5 l water |
| Ice chamber: | 2,5 kg |
| Control: | Plug and play |
| Housing color: | Black |
| Heater: | 2500 W |
| Color: | Black |
| Dimensions: | Width: 35 cm Depth: 40 cm Height: 34 cm |
| Weight: | 7,25 kg |
| Noise classification: | Class 2 (slight noise) |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397610178 | 8,40 kg | 45,5cm x 41,5cm x 43,5cm |