|
10 799 грн
|
|
10 799 грн
|
платежі
по 5 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Спот для газорозрядної лампи CDM-T 150 з 4 лінзами/кутами променя
Прожектор з 4 змінними лінзами (VNSP, NSP, MFL і WFL)
Світловіддача звичайного прожектора PAR 56 при меншому енергоспоживанні
Високоякісний литий корпус для найвищої стабільності
Високоякісний алюмінієвий рефлектор
Керування за принципом plug and play
Для таких областей застосування як: Театр; мобільне використання; виставки та магазини
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption: | 155 W |
| IP classification: | IP20 |
| Power connection: | Fixed power supply cord with safety plug |
| Lamp type: | Discharge lamp |
| Color generation: | Via color filter frame |
| Control: | Plug and play |
| Beam angle (1/2 peak): | NSP 20° x 36° MFL 21° x 36° WFL 30° x 53° VNSP 15° x 36° |
| Housing color: | Black |
| Dimensions: | Width: 28 cm Depth: 22 cm Height: 40 cm |
| Weight: | 6,75 kg |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397408423 | 7,35 kg | 28,5cm x 28,5cm x 52,5cm |
| 2 | 4026397408430 | 15,50 kg | 58cm x 30cm x 55cm |
| Артикул | EL-1228 |
|---|
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
