|
6 344 грн
|
|
6 344 грн
|
платежі
по 3 172 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Спот для галогенної лампи GKV з 4 лінзами/кутами променя
Спот з 4 змінними лінзами (VNSP, NSP, MFL і WFL)
Світловіддача звичайного споту PAR 64 при меншому енергоспоживанні
Високоякісний литий корпус для найвищої стабільності
З металевим рефлектором
Пристрій охолоджується за допомогою пасивного конвекційного охолодження
Керування за принципом plug and play
Для таких областей застосування, як Театр; мобільне використання; виставки та магазини
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption: | 600 W |
| IP classification: | IP20 |
| Power connection: | Fixed Supply cord with open wires |
| Lamp type: | Halogen lamp |
| Color generation: | Via color filter frame (optional) |
| Cooling: | Passive convection cooling |
| Control: | Plug and play |
| Beam angle (1/2 peak): | NSP 20° x 36° MFL 21° x 36° WFL 30° x 53° VNSP 15° x 36° |
| Housing color: | Black |
| Dimensions: | Width: 28 cm Depth: 30 cm Height: 30 cm |
| Weight: | 4,10 kg |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397344134 | 4,60 kg | 29cm x 29cm x 43cm |
| 2 | 4026397344141 | 10,10 kg | 58cm x 30,5cm x 46cm |
| Артикул | EL-1232 |
|---|
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
