|
3 108 грн
|
|
3 108 грн
|
платежі
по 1 554 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Особливості
Компактний туманоутворювач потужністю 400 Вт з синіми світлодіодами
Вихідна форсунка з синім світлодіодним підсвічуванням
3 потужних світлодіода по 1 Вт синього кольору (B)
Відстань на виході: Прибл. 2 м
Керування за допомогою дротового пульта дистанційного керування
З монтажним кронштейном
Для таких областей застосування, як Вечірня кімната; мобільний діджей / аніматор; невелика оренда
З індикацією рівня
Працює на рідині на водній основі
Можливість застосування: Стоячий; підвісний
Package contents
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption: | 400 W |
| IP classification: | IP20 |
| Power connection: | Mains input via IEC connector (M) mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Fuse: | F 4 A Fuse replaceable |
| LED: | 3 x 1 W blue (B) |
| Warm-up time: | Approx. 5 min |
| Output volume: | Approx. 14 m³/min |
| Output distance: | Approx. 2 m |
| Tank capacity: | 0,3 l water-based fluid fixed tank |
| Fluid consumption: | Approx. 14 ml/min |
| Control: | Wired remote control |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Controls: | Overheat |
| Color: | Black |
| Dimensions: | Width: 14,5 cm Depth: 26,5 cm Height: 17 cm |
| Weight: | 1,82 kg |
| Noise classification: | Class 3 (clearly perceptible sounds) |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397540345 | 1,98 kg | 30cm x 15cm x 14cm |
| 10 | 4026397540352 | 20,80 kg | 79cm x 31,5cm x 32cm |
| Артикул | EL-1260 |
|---|
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
