|
12 286 грн
|
|
12 286 грн
|
платежі
по 6 143 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Особливості
Компактний низькотемпературний туманоутворювач потужністю 600 Вт, таймер, охолодження кубиками льоду
Компактний низькотемпературний туманоутворювач
Повного бака та 2 кг льоду вистачить приблизно на 1,5 години туманоутворення
Регульований таймер з інтервалом, тривалістю та потужністю
Безперервний вихід
Ручний вихід туману
Система клапанів для зливу води забезпечує легке очищення
Міцний металевий корпус
Короткий час прогріву
Вихідна відстань: Прибл. 3 м
Керування за допомогою дротового пульта дистанційного керування
Для таких областей застосування як: Весілля / гала / заходи; сцена; театр; відео та фотозйомка
З індикацією рівня
Працює на рідині на водній основі
Знімний бак
Можливість застосування: Стоячий
Package contents
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption: | 600 W |
| IP classification: | IP20 |
| Power connection: | Fixed power supply cord with safety plug |
| Device fuse: | 5 x 20 mm, F 4 A Fuse replaceable |
| Warm-up time: | Approx. 2 min |
| Output distance: | Approx. 3 m |
| Tank capacity: | 1,2 l water-based fluid removable tank |
| Fluid consumption: | Approx. 12 ml/min |
| Ice chamber: | 2 kg |
| Control: | Wired remote control |
| Housing color: | Black; silver |
| Controls: | Overheat |
| Dimensions: | Width: 32 cm Depth: 26 cm Height: 26 cm |
| Weight: | 7,45 kg |
| Noise classification: | Class 2 (slight noise) |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397606270 | 8,40 kg | 50,5cm x 35,5cm x 33,5cm |
| Артикул | EL-1268 |
|---|
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
