|
1 556 грн
|
|
1 556 грн
|
платежі
по 778 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Корпус PAR-38 з розеткою E27 (з вилкою + кабель)
Термостійкий кріпильний гвинт
Точний світловий потік
Сильне послаблення натягу кабелю
Керування за принципом «підключи і працюй
З монтажним кронштейном
Для PAR 38
Комплектація
1 х прожектор, 1 х рамка з фільтром, 1 х інструкція з експлуатації
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption: | Max. 85 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Fixed power supply cord with safety plug |
| Cable length: | Approx. 0,9 m |
| Base: | E27 |
| Lamp type: | Selectable |
| Color generation: | Via color filter frame |
| Control: | Plug and play |
| Construction: | PAR-38 |
| Housing color: | Silver |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Material: | Aluminum |
| Slot for spot length: | 17,2 cm x 17,2 cm |
| Dimensions: | Width: 19 cm Depth: 19 cm Height: 21,5 cm |
| Weight: | 700 g |
| Mounting bracket | |
| Diameter mounting holes: | 2 x Ø12mm |
| Material: | Aluminum, 2 mm |
| Filter frame | |
| Diameter mounting holes: | 2 x Ø8mm |
| Material: | Aluminum |
| Dimensions: | Length: 17 cm Width: 17 cm Diameter: Ø 14 cm |
| Weight: | 50 g |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397414325 | 0,83 kg | 18cm x 17cm x 24,5cm |
| 6 | 4026397414318 | 5,60 kg | 52cm x 38cm x 27,5cm |
| Артикул | EL-1356 |
|---|
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
