|
2 517 грн
|
|
2 517 грн
|
платежі
по 1 259 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Корпус PAR-56 довгий зі штекером
Міцний металевий корпус
Термостійкий кріпильний гвинт
4 затискачі з пружинними фіксаторами для зручного відкривання рамки кольорового фільтра
Захисна решітка (захист від осколків) інтегрована в трубку
Міцна подовжувальна пружина для надійного утримання та швидкого відкривання задньої кришки корпусу
Потужний компенсатор натягу кабелю
Керування за принципом «підключи і працюй
З монтажним кронштейном
Доступний в різних кольорах
Для PAR 56
Для таких областей застосування, як Реклама / вітрина; Прикраса; Клуби / школа танців
Комплектація
1 х прожектор, 1 х фільтрувальна рамка, 1 х затискне кільце для лампи, 1 х інструкція з експлуатації
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption: | Max. 500 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Fixed power supply cord with safety plug |
| Cable length: | Approx. 0,7 m |
| Base: | GX16d |
| Lamp type: | Selectable |
| Color generation: | Via color filter frame |
| Control: | Plug and play |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Dimensions: | Length: 36 cm Width: 23 cm Height: 23,5 cm |
| Weight: | 1,60 kg |
| Filter frame | |
| Dimensions: | Length: 22,5 cm Width: 22,5 cm Diameter: Ø 17,6 cm |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397647952 | 1,80 kg | 21cm x 21cm x 43cm |
| 6 | 4026397647969 | 11,75 kg | 66cm x 46cm x 45cm |
| Артикул | EL-1363 |
|---|
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
