|
1 671 грн
|
|
1 671 грн
|
платежі
по 836 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Корпус PAR-56 з розеткою GX16d (з вилкою + кабель)
Термостійкий кріпильний гвинт
Гвинт захищений від надмірного викручування
4 затискачі з пружинними фіксаторами для зручного відкривання рамки кольорового фільтра
Потужний компенсатор натягу кабелю
Керування за принципом «підключи і працюй
З монтажним кронштейном
Для PAR 56
Комплектація
1 х прожектор, 1 х рамка з фільтром, 1 х затискне кільце для лампи, 1 х інструкція з експлуатації
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption: | Max. 500 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Suitable lamp: | Max. 230 V/500 W PAR-56 |
| Power connection: | Fixed power supply cord with safety plug |
| Cable length: | Approx. 0,8 m |
| Base: | GX16d |
| Lamp type: | Selectable |
| Color generation: | Via color filter frame |
| Control: | Plug and play |
| Construction: | PAR-56 |
| Housing color: | Silver |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Material: | Aluminum |
| Dimensions: | Length: 26 cm Width: 23,5 cm Height: 22 cm |
| Weight: | 850 g |
| Mounting bracket | |
| Diameter mounting holes: | 2 x Ø12mm |
| Material: | Metal, 2 mm |
| Filter frame | |
| Diameter mounting holes: | 4 x Ø8mm |
| Material: | Aluminum, 0,5 mm |
| Dimensions: | Width: 21,5 cm Height: 21,5 cm Diameter: Ø 17,1 cm |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397352351 | 1,00 kg | 20,5cm x 20,5cm x 27cm |
| 4 | 4026397352344 | 4,85 kg | 42cm x 42cm x 30cm |
| Артикул | EL-1367 |
|---|
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
