|
3 076 грн
|
|
3 076 грн
|
платежі
по 1 538 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Довгий корпус PAR-64 (з кабелем і вилкою)
Міцний металевий корпус
Термостійкий кріпильний гвинт
4 затискачі з пружинними замками для зручного відкривання рамки кольорового фільтра
Захисна решітка (захист від осколків) інтегрована в трубку
Міцні затискачі з подовжувальними пружинами для надійної фіксації та швидкого відкриття задньої кришки корпусу
Надійний компенсатор натягу кабелю
Чорнена трубка для точного світлового потоку
Керування за принципом «підключи і працюй
З монтажним кронштейном
Доступний у різних кольорах
Для PAR 64
Для таких областей застосування, як Виставки та магазини; Клуби/школи танців; Сцена
Комплектація
1 х прожектор, 1 х рамка з фільтром, 1 х затискне кільце для лампи, 1 х інструкція з експлуатації
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption: | Max. 1000 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Suitable lamp: | Max. 1000 W PAR-64 |
| Power connection: | Fixed power supply cord with safety plug |
| Base: | GX16d |
| Lamp type: | Selectable |
| Color generation: | Via color filter frame |
| Control: | Plug and play |
| Housing color: | Black matte |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Material: | Aluminum |
| Slot for spot length: | 25,7 cm x 25,7 cm |
| Dimensions: | Length: 41 cm Width: 26,5 cm Height: 34,5 cm |
| Weight: | 2,00 kg |
| Power cord | |
| Cable construction: | 3 x 1,0 mm² H05SS-F |
| Cable length: | Approx. 0,9 m |
| Mounting bracket | |
| Diameter mounting holes: | 2 x Ø13mm |
| Material: | Aluminum, 4 mm |
| Filter frame | |
| Diameter mounting holes: | 2 x Ø8mm |
| Material: | Metal |
| Dimensions: | Length: 25,5 cm Width: 25,5 cm Diameter: Ø 20,2 cm |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397693621 | 2,25 kg | 23,5cm x 23cm x 49cm |
| 4 | 4026397693638 | 10,10 kg | 48cm x 48cm x 53cm |
| Артикул | EL-1368 |
|---|
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
