|
25 088 грн
|
|
25 088 грн
|
платежі
по 12 544 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Штормове попередження!
Він може освіжити, підняти, але також і побити. Тож правду кажуть, що вітер - це щось непередбачуване. Але, на щастя, наш RF-1200 не такий непередбачуваний, як природна сила. Зовсім навпаки: ви можете вибирати між трьома різними швидкісними режимами і трьома різними кутами викиду повітря. Таким чином, ви контролюєте ситуацію і можете вирішити, чи потрібно підняти шторм, чи доречним буде легкий вітерець. Встановлюйте цю вітряну машину на дискотеках, показах мод або в театрах, і вона завжди буде мати успіх.
Особливості
Потужний радіальний вітряк з циркуляцією 5100 м³/год
3 швидкісні режими - від ніжного до бурхливого
Робоче положення 0°, 45° або 90°
Простота в управлінні
Міцний поліетиленовий корпус з ручкою, сертифікований для дорожнього використання
Автономне керування
Для таких областей застосування, як Театр; Виставки та магазини; Весілля/гала/заходи; Клуби/школи танців
Package contents
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption: | 1200 W |
| Power connection: | Fixed power supply cord with safety plug |
| Maximum airflow: | 5100 m³/h |
| Control: | Stand-alone |
| Housing color: | Black |
| Dimensions: | Width: 50 cm Depth: 45,5 cm Height: 48 cm |
| Weight: | 16,70 kg |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397304206 | 18,55 kg | 51,5cm x 52cm x 52cm |
| Артикул | EL-1402 |
|---|
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
