|
1 288 грн
|
|
1 288 грн
|
платежі
по 644 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Пінспот для лампи PAR-36 6 В/30 Вт
На відстані 4 м проектується світлове коло діаметром 30 см
Окремо капсульована трансформаторна камера
Перед лінзою можна прикріпити кольорові ковпачки або кольорові плівки
Для освітлення, наприклад, дзеркальних куль, вхідних груп або прилавків або як основне освітлення
Цікаві цінові рівні для закупівлі великих партій
Низьке енергоспоживання
Керування за принципом «підключи і працюй
З монтажним кронштейном
Доступні різні версії
Комплектація
1 х прожектор, 1 х кільце для кріплення лампи, 1 х інструкція з експлуатації
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption: | Max. 30 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Suitable lamp: | Max. 6,4 V/30 W PAR-36 G-53 STC |
| Power connection: | Fixed Supply cord with open wires |
| Cable construction: | 3 x 0,75 mm² H05VV-F |
| Cable length: | Approx. 0,9 m |
| Base: | Wires |
| Control: | Plug and play |
| Housing color: | Black matte |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Material: | Metal |
| Dimensions: | Length: 16 cm Width: 15,5 cm Height: 17 cm |
| Weight: | 1,00 kg |
| Lamp clamping ring | |
| Material: | Metal |
| Color: | Silver |
| Mounting bracket | |
| Diameter mounting holes: | 3 x Ø10mm; 1 x Ø8mm |
| Material: | Metal, 2 mm |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397398809 | 1,04 kg | 13cm x 13cm x 19,5cm |
| 12 | 4026397398816 | 13,15 kg | 52,5cm x 40,5cm x 21cm |
| Артикул | EL-1529 |
|---|
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
