|
13 214 грн
|
|
13 214 грн
|
платежі
по 6 607 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Особливості
Театральний спот
Професійний театральний прожектор з рамкою із світлофільтром і захисною решіткою
Вражаюча світлова віддача
Міцна версія
Легка заміна ламп
Лінза антивідблиску для точного освітлення (світло всередині променя яскравіше, ніж зовні)
Інструкція з фокусування
Пристрій охолоджується за допомогою пасивного конвекційного охолодження
Керування за принципом plug and play
З кутом променя 10° - 42°
З монтажним кронштейном
Безшумна робота
Комплектація
1 х прожектор, 1 х монтажний кронштейн, 1 х фільтрувальна рамка, 1 х інструкція з експлуатації
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption: | Max. 2000 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Suitable lamp: | Max. 230 V/2000 W Lamp envelope GY16 |
| Power connection: | Fixed power supply cord with safety plug |
| Cable construction: | 3 x 1,5 mm² H05SS-F |
| Cable length: | Approx. 0,9 m |
| Base: | GY16 |
| Equipment: | Focus manual |
| Color generation: | Via color filter frame |
| Cooling: | Passive convection cooling |
| Control: | Plug and play |
| Beam angle: | 10° - 42° |
| Beam angle (1/2 peak): | 10 - 40° |
| Beam angle (1/10 peak): | 15 - 42° |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Material: | Metal; aluminum |
| Dimensions: | Length: 45 cm Width: 32 cm Height: 40 cm |
| Weight: | 8,85 kg |
| Noise classification: | Class 0 (no noise at all) |
| Mounting bracket | |
| Diameter mounting holes: | 4 x Ø12mm |
| Material: | Metal, 4 mm |
| Filter frame | |
| Diameter mounting holes: | 2 x Ø10mm |
| Grid size: | 20 x 20 mm |
| Material: | Metal, 0,5 mm |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397419610 | 9,65 kg | 50cm x 37cm x 33,5cm |
| Артикул | EL-1534 |
|---|
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
