|
3 774 грн
|
|
3 774 грн
|
платежі
по 1 887 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Особливості
Бездротовий пульт дистанційного керування для Zeitgeist FOG-1000 і FOG -1200
Приймач і передавач з функцією увімкнення/вимкнення
Пульт дистанційного керування
Робочий діапазон до 50м
Package contents
| Weight: | 110 g |
| Remote control | |
| Battery: | 1 x 12 V AR23 zinc air built-in |
| Range: | Range up to 50m |
| Carrier frequency: | 433,920 MHz |
| Receiver | |
| Cable length: | 0,35 m |
| Connections: | 6.3 mm plug (unbal.) |
| Dimensions: | Length: 9 cm Width: 5 cm Depth: 2,5 cm |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397508406 | 0,17 kg | 16cm x 13cm x 4cm |
| 50 | 4026397515459 | 9,20 kg | 41cm x 38cm x 37cm |
| Артикул | EL-1623 |
|---|
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
