|
19 310 грн
|
|
19 310 грн
|
платежі
по 9 655 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Особливості
Тонкий світлодіодний строб PRO з 840 світлодіодами теплого білого кольору (WW), 16 окремо керованими світлодіодними кільцями та можливістю перемикання фрост
840 потужних світлодіодів 0,5 Вт SMD 5730 теплого білого кольору (WW)
16 сегментів з роздільним керуванням
Світлофільтр електронний
Строб-ефект
27 вбудованих шоу-програм
Пристрій охолоджується за допомогою пасивного конвекційного охолодження
Автономне керування; функція Master/slave; DMX; QuickDMX через USB (опція); W-DMX за допомогою бездротового рішення через USB (опція); CRMX від LumenRadio через USB (опція)
Частота без мерехтіння:
З монтажним кронштейном
РК-дисплей
Безшумна робота
Мережевий вхід і вихід для підключення до 8 пристроїв
Попередньо запрограмований в Light Captain
Для таких областей застосування, як Клуби / школи танців; Сцена; театр; Прокат
Можливість застосування: Підвісний; на стійці
Package contents
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 150 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Mains input via P-Con (blue), mounting version power supply cord with safety plug |
| Power output: | P-Con (gray), mounting version |
| Fuse: | T 2 A Fuse replaceable |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 840 x 0,5 W SMD 5730 warm white (WW) |
| Color temperature: | 2700K |
| Flash rate: | 1 - 30 Hz |
| DMX channels: | 2; 3; 5; 7; 17; 23 |
| DMX input: | 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 3-pin XLR (F) mounting version |
| Cooling: | Passive convection cooling |
| Control: | Stand-alone; Master/slave function; DMX; QuickDMX via USB (optional); W-DMX by wireless solution via USB (optional); CRMX by LumenRadio via USB (optional) |
| Preprogrammed in: | Light Captain |
| Projection: | Flicker-free |
| Beam angle (1/2 peak): | 120° |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Display type: | LCD display |
| Dimensions: | Width: 30,5 cm Depth: 14,5 cm Height: 34,5 cm |
| Weight: | 5,50 kg |
| Noise classification: | Class 0 (no noise at all) |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397719192 | 6,15 kg | 30cm x 30cm x 30cm |
| 2 | 4026397724905 | 13,15 kg | 63cm x 32cm x 32cm |
| Артикул | FL-0031 |
|---|
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.

