|
68 103 грн
|
|
68 103 грн
|
платежі
по 34 052 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Інсталяціна акустична система OMNITRONIC ODX-215TM - погодостійка 15-дюймова настінна колонка (IP56) з кріпленням, 400 Вт RMS
Добре збалансований звук:
Характеристики:
| P classification: | IP56 |
| Power: | Program: 800W Rated: 400W RMS |
| Frequency range: | 50 - 18000 Hz |
| Sensitivity: | 103 dB (1W/1m) |
| Max. SPL: | 129 dB |
| Dispersion angle: | 70° x 70° |
| Impedance: | 8 ohms; public address systems 100V |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Power tapping: | 75W; 150W; 300W; 400W RMS via Selector switch switchable |
| Connections: | Input: speaker via screw terminal |
| Crossover frequency: | 2100 Hz |
| Speaker: | 1 x woofer 15" Basket material: aluminum Conematerial: Cardboard/paper Voice coil lows 3" 1 x compression tweeter highs 1" Voice coil compression tweeter highs 1,7" |
| Type of speaker: | On ceiling/on wall speaker |
| Color: | Grey |
| Dimensions: | Width: 50 cm Depth: 52 cm Height: 50 cm |
| Weight: | 26,80 kg |