Вінтажний дух та сучасна творча потужність

    JUNO-X піднімає легендарну серію синтезаторів Roland на новий рівень, поєднуючи автентичний вінтажний дух з сучасною творчою потужністю. Пишіть та виконуйте музику з нової генерації двигуна JUNO-X, історичних моделей JUNO-60 та JUNO-106, звуками з XV-5080 та піаніно RD серії, розширеннями моделей та іншими функціями. І все це доповнене знайомим інтерфейсом, який вітає вас, як старого друга. З підтримкою величезного діапазону нашої системи синтезу ZEN-Core, JUNO-X працює там, де живе ваша неповторна музика - ваше, сповнене ностальгічних ноток минуле, ваше енергійне теперішнє, або ваше мрійливе майбутнє.

Наступна сторінка в історії JUNO

   Серія синтезаторів Roland JUNO, яка стоїть серед найвидатніших аналогових синтезаторів, має величезний вплив на музику вже більше чотирьох десятиліть. Теплі органічні звуки JUNO-60 та JUNO-106 визначили безліч хітів поп-музики 80-х років та зіграли величезну роль у зародженні техно, хаусу, синтвейву та інших електронних стилів. Незмінний та неперевершений класичний звук JUNO продовжує надихати провідних музичних творців у всьому світі.

    JUNO-X поєднує найкраще з минулого та найновіші технології Roland, переосмислюючи вінтажний досвід JUNO з величезними можливостями звуку та безліччю інструментів, настроєних на сучасну музику. Він надає повну функціональність базового двигуна ZEN-Core, а також відтворення синтезаторів JUNO та інших легендарних інструментів Roland.

XV-5080, RD-Piano та Vocoder

    Досліджуйте понад 900 PCM-базових пресетів знаменитого модулю XV-5080, від акустичних інструментів і вінтажних синтезаторів до ударних і світових етно-тембрів. Грайте тембрами експресивних акустичних піаніно, отриманими з відомої серії сценічних піаніно серії RD від Roland. Або підключіть мікрофон і використовуйте Vocoder Model з будь-яким звуком JUNO-X , щоб створити виразні ансамблеві тембри, футуристичні педальні ефекти та кумедні роботизовані голоси. Можливості JUNO-X безмежні, адже звукові пресети можна змінювати та налаштовувати. Завдяки цьому, ви можете створювати унікальні звучання та додавати до них ефекти, щоб домогтися більшої експресії та насиченості звуку.

Розширення моделей та більше


    З підтримкою Розширень Моделей від Roland Cloud ви можете перетворити JUNO-X у пристрій зі звуками та характером додаткових інструментів Roland, як старих, так і нових. Завантажуйте автентичні версії JUPITER-8, JD-800 та інших класичних моделей або створюйте щось нове з новорозробленим Vocal Designer. Roland Cloud також є базовим джерелом для зростаючого ряду розширень, пакетів звуків, пакетів семплів та багато іншого, щоб музика не зупинялась.

Безпровідний доступ до Roland Cloud Connect на JUNO-X

    JUNO-X також забезпечує інтегровану підтримку безпровідного зв'язку з Roland Cloud Connect - потужного варіанту, який включає бездротовий адаптер WC-1 та членство в Roland Cloud. Шукайте, прослуховуйте та завантажуйте назви розширень моделей та інший контент безпосередньо у клавіатуру за допомогою зручності Wi-Fi. З Roland Cloud Connect всесвіт свіжого натхнення завжди під рукою. Незалежно від того, чи ви створюєте музику вдома, на сцені або в студії, JUNO-X та Roland Cloud Connect забезпечують потужну та зручну комбінацію для розширення вашої музичної творчості.

Ергономічний робочий процес з відчуттям на дотик

    Робочий процес JUNO-X  безпосередній та інтуїтивний, і все знаходиться там, де вам це зручно. Високорозширені слайдери забезпечують аналогові відчуття з точним цифровим контролем, а відведені кнопки дозволяють швидко викликати звуки та функції. Коли вам потрібно піти далі, інформативний дисплей LCD надає чітку навігацію через ряд розширених параметрів. Крім того, на клавіатурі JUNO-X знаходяться також порти USB і MIDI, що дозволяють підключити її до комп'ютера, інших інструментів та зовнішніх пристроїв, для ще більшої гнучкості в роботі з музичними проектами.

Створюйте складні звучання.

    Старі синтезатори JUNO мали обмежені звукові можливості з одним DCO. З JUNO-X ви можете створювати складні звучання, що нагадують аналогові, від масивних ліній басів до багатих, пишних педалей. Або ж змішуйте розширення моделей зі звуками, що знаходяться в пристрої, щоб створити незвичайні тембри, які ще ніхто не чув. Додавайте до чотирьох тонів одночасно, адже ви маєте достатньо поліфонії для будь-якої творчої задуми. З JUNO-X ви також можете налаштовувати ефекти в режимі реального часу, що дозволяє створювати динамічні та експресивні звуки.

Додатковий оберт

    Одна з найбільш улюблених функцій JUNO - це характерний стерео-хорус-ефект, який миттєво додає глибини та насиченості. JUNO-X надає обидва режими з оригіналу, плюс третій режим з ще більшою насиченістю та обертом. Ще краще - ви можете комбінувати їх, щоб створити сім різних хорус-ефектів для використання з будь-яким JUNO-X тоном. Задовільняйте свої творчі прагнення за допомогою безлічі звукових можливостей JUNO-X. Це ідеальний синтезатор для створення незабутніх звукових пейзажів.

Редактор JUNO-X

    З повнофункціональним програмним забезпеченням редактора JUNO-X ви можете підняти свою творчість на новий рівень з великим екраном на вашому комп'ютері Mac або Windows. Детально налаштовуйте звуки, ефекти та сцени, організовуйте налаштування виступів та багато іншого.

Крім того, ви можете зберігати та повторно використовувати налаштування, створені за допомогою JUNO-X Editor, для забезпечення послідовності та стабільності вашого звучання на сцені. Редактор JUNO-X дає вам повний контроль над вашим синтезатором та дозволяє розкрити його потенціал до максимуму.

Підключайтесь до JUNO-X

    Залишайтеся підключеними за допомогою роз'ємів на задній панелі JUNO-X у будь-якой ситуації. До ваших послуг балансні та небалансні аудіо-виходи, стерео- аудіо-вхід та MIDI I/O. Також є вхід для мікрофону, який можна використовувати для вокального виконання або підключення до вбудованого Vocoder. Підтримка USB аудіо / MIDI дозволяє взаємодіяти з улюбленим програмним забезпеченням для музичного продюсування, і ви зможете зберігати налаштування на флеш-накопичувачі через порт USB Memory. JUNO-X також оснащений керуванням зовнішніми пристроями, що дозволяє легко інтегрувати його у вашу сцену або студію.