|
25 560 грн
|
|
25 560 грн
|
платежі
по 12 780 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Інноваційний BP894x MicroSet® від Audio-Technica пропонує найвищу якість аудіо з високою продуктивністю. Ультралегкий мікрофон надійно закріплюється за будь-яким вухом і має поворотну капсулу з індикатором з боку розмови для ідеального розміщення полярної спрямованості. Завдяки здатності націлювати кардіоїдний конденсаторний капсюль безпосередньо на джерело звуку мікрофон забезпечує відмінне придушення зовнішнього шуму з винятковим посиленням перед зворотним зв’язком при використанні з живими звуковими системами та сценічними моніторами.
Субмініатюрна кардіоїдна конденсаторна капсула BP894x MicroSet забезпечує надзвичайно розбірливе, природне звучання з плоскою, розширеною частотною характеристикою, що ідеально підходить для сценічних і телевізійних талантів, лекторів і релігійних лідерів. BP894x, розроблений для того, щоб витримувати суворі умови повсякденного використання, містить знімний кабель, який можна замінити на місці, із міцним роз’ємом на навушниках і різними доступними вихідними наконечниками.

| мікрофони | |
|---|---|
| елемент | Задня пластина з фіксованим зарядом, постійно поляризований конденсатор |
| Полярний візерунок | Кардіоїд |
| АЧХ | 20-20 000 Гц |
| Низька частота спаду | 80 Гц, 18 дБ/октаву (лише дротова) |
| Чутливість відкритого ланцюга | -47 дБ (4,3 мВ) при 1 В при 1 Па |
| Максимальний вхідний рівень звуку | 135 дБ SPL, 1 кГц при 3% THD |
| Динамічний діапазон | 98 дБ, 1 кГц при максимальному SPL (тільки дротовий) |
| Співвідношення сигнал/шум | 57 дБ, 1 кГц при 1 Па |
| Вимоги до фантомного живлення | 11-52 В постійного струму, 2 мА типовий (тільки провідний) |
| Перемикачі | Плоский, згорнутий (тільки дротяний) |
| Поточне споживання | 0,25 мА типово при 5 В (тільки бездротовий) |
| Діапазон напруги | 3,5-10 В (лише бездротовий) |
| Вага (мікрофон) | Мікрофон, штанга та динамік: 2,0 г (0,07 унції) |
| Вага (силовий модуль) | 85 г (3,0 унції) (лише дротова) |
| Кабель | Від’ємний 2- або 3-жильний екранований кабель довжиною 1,4 м (55 дюймів), діаметром 1,6 мм (0,06 дюйма) (залежно від кінцевої точки) |
| Розміри | Мікрофон: довжина 9,67 мм (0,38 дюйма), діаметр 2,6 мм (0,10 дюйма) Штанга: довжина 98,4 мм (3,87 дюйма), діаметр 1,07 мм (0,04 дюйма) |
| Розміри (силовий модуль) | 100,0 мм (3,94 дюйма) в довжину, 18,9 мм (0,74 дюйма) в діаметрі (лише дротова) |
| Вихідний роз'єм (модуль живлення) | Вбудований 3-контактний XLRM-тип (Залежить від модифікації) |
| Стиль корпусу Audio-Technica | M40 |
| Артикул | AT-0284 |
|---|---|
| Модель | BP894xcT4-TH |
| Тип мікрофону | Конденсаторний |
| Направленість | Кардіоїдна |
| Роз'єм підключення | XLR |
| Стан товару | Новий |