|
5 886 грн
|
|
5 886 грн
|
платежі
по 2 943 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
| Тип | Акустична система |
| Доповідач/и | Ш: 5 дюймів Т: 1 дюйм |
| Середньоквадратична потужність | 30/10/5/2/1 Вт при 100 В |
| Прив'язка постійної напруги | 100/70В |
| Прив'язка постійного опору | 8 Ом -60 Вт |
| АЧХ | 70 Гц -20 кГц (-10 дБ) |
| SPL (1 Вт/м) | 87 дБ |
| SPL MAX (Pmax на 1 м) | 101 дБ |
| Кут охоплення 1 кГц/4 кГц (-6 дБ) | 140º / 90º |
| Елементи керування | ПЕРЕМИКАЧ РІВНЯ ПОТУЖНОСТІ |
| Будівельні матеріали | ABS/сталь |
| Колір | чорний |
| Розміри (ШxВxГ) | 181 x 240 x 172 мм |
| вага: | 3 кг (6,615 фунтів) |
| Система кріплення | Сталевий кронштейн типу U |
| Артикул | PR-5560 |
|---|---|
| Модель | XE55TB |
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
