Roland RD-08 - це легендарне фортепіанне звучання Roland RD в компактній клавіатурі, яку легко переносити з собою. Наша найдоступніша на сьогоднішній день модель RD забезпечує безкомпромісне звучання і зручність гри для професійних виступів, підтримується інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом для швидкої навігації в гарячі моменти. А завдяки оновлюваній конструкції ви можете додавати ще більше звуків і функцій відповідно до ваших потреб.

Піаніно Roland RD-08

Знамените виконання RD

Піаніно Roland RD використовуються всіма - від "воїнів вихідного дня" до провідних гастролерів, і з 1986 року вони є провідним вибором музикантів сцени. RD-08 робить цю визнану спадщину доступною в бюджетному інструменті з основними функціями RD, а також можливістю модернізації для розширення діапазону звучання інструменту в будь-який зручний для вас час.

Піаніно преміум-класу - і не тільки

Завдяки технології SuperNATURAL від Roland, RD-08 наповнений динамічними, характерними акустичними та електричними піаніно для безмежного самовираження на сцені і в студії. Ви також отримаєте величезний вибір органів, синтезаторів, струнних та інших звуків, які підійдуть для будь-якого музичного стилю, завдяки тому ж звуковому движку ZEN-Core, що і в наших останніх флагманських синтезаторах.

Піаніно Roland RD-08

Чудове звучання

RD-08 пропонує найкращі у своєму класі можливості гри, створені на основі більш ніж сорокарічного досвіду розробки фортепіано Roland. Клавіатура PHA-4 на 88 нот має зважену молоточкову механіку і клавіші Ivory Feel, що забезпечують автентичне відчуття рояля, реалізоване за допомогою інноваційних елементів дизайну, які зменшують вагу інструмента без шкоди для його звучання і характеристик.

Піаніно Roland RD-08

Грайте з упевненістю

Як і у всіх піаніно RD, ефективна панель RD-08 дозволяє зосередитися на грі і творчості. Кнопки верхнього рівня забезпечують швидкий доступ до вибору звуку, транспонування та інших функцій, в той час як чотири багатофункціональні регулятори пропонують практичний контроль над шарами, ефектами, еквалайзером і багатьом іншим. Всі налаштування клавіатури можна зберігати в пам'яті сцен, щоб викликати їх одним дотиком під час виконання.

Піаніно Roland DR-08

Готовий до всього

RD-08 - ідеальне сценічне фортепіано для активних музикантів. Легка вага та обтічні розміри дозволяють легко переносити його, а міцна конструкція витримає роки інтенсивного використання. Вбудовані стереодинаміки відтворюють насичений звук, що заповнює кімнату, усуваючи необхідність у зовнішньому підсилювачі під час домашніх занять, репетицій та виступів на невеликих майданчиках.

Піаніно Roland RD-08

Розширення системи за допомогою модуля модернізації RD-08

RD-08 створений для того, щоб задовольнити ваші амбіції в міру зростання майбутніх вимог до продуктивності. Доступний за умови одноразової покупки довічного ключа на Roland Cloud, пакет RD-08 Upgrade доповнює заводський набір функцій безліччю нових доповнень.

Акустичне піаніно SuperNATURAL 3 - абсолютно нове концертне піаніно з нашої преміальної серії SuperNATURAL Expansion.

Підтримка MainStage - безшовна інтеграція з популярним програмним забезпеченням Apple дозволяє поєднувати звуки RD з віртуальними інструментами, створювати зони і багато іншого.

Слоти Wave Expansion - розширюйте свої основні звукові можливості за допомогою двох віртуальних слотів для Wave Expansion в Roland Cloud.

USB-розширення - додає можливості аудіоінтерфейсу USB для роботи з програмним забезпеченням для створення музики на комп'ютері.