НОВИЙ ПРОДУКТ

PRE ORDER NOW

 

SUB 8003 MK3 and 905 MK3

 

SUB 8003-AS MK3 та SUB 905-AS MK3

PROFESSIONAL POWERED SUBWOOFERS

 

Представляємо нові сабвуфери RCF MK3 - останнє доповнення до нашої колекції високопродуктивних сабвуферів. Завдяки ультрасучасному динаміку з потужним керамічним магнітним контуром і потужним підсилювачем класу D, SUB 8003-AS і SUB 905-AS забезпечують винятковий рівень звукового тиску до 135 дБ з чудовим запасом потужності.  Нові SUB MK3, оснащені потужними низькочастотними динаміками розміром 18 і 15 дюймів, є ідеальним доповненням до портативних активних колонок RCF.

ЛЕГЕНДАРНІ САБВУФЕРИ

Сабвуфери RCF є вибором багатьох звукорежисерів із дуже високим рівнем SPL на дуже низьких частотах, порівняно невеликими розмірами в цій категорії, міцною конструкцією та вражаючим співвідношенням розмір/вага до SPL.

ЗРОБЛЕНО ПРАВИЛЬНО

Серію RCF SUB відрізняє надшвидка атака з точною обробкою потужності та добре реалізований DSP для ідеального балансу між потужністю та точністю. Це робить його ідеальним низькочастотним доповненням для портативних гучномовців від 8 до 15 дюймів, забезпечуючи видатну продуктивність у будь-якому звуковому застосуванні.

МІЦНИЙ І ПОРТАТИВНИЙ

Конструкція корпусу сабвуфера виконана з міцної фанери. Його легка конструкція з ергономічними ручками для перенесення полегшує встановлення та переміщення. Кріплення M20 у верхній частині підтримує корпуси колонок, що ще більше розширює їх універсальність. Міцне полісечовинне покриття та металева решітка з порошковим покриттям захищають від зносу та впливу навколишнього середовища.

ПОРИНУЙТЕСЯ В ГЛИБИНИ СВОЄЇ МУЗИКИ

Щільний і глибокий бас на будь-якій гучності. Удосконалення конструкції  RCF роблять їх міцнішими та потужнішими, здатними забезпечувати ідеальну чіткість навіть на повному рівні гучності. Алгоритми Bass Motion Control обробляють найнижчі звукові частоти, не впливаючи на стабільність низькочастотного динаміка, з розширеною лінійністю та кращою цілісністю звуку на будь-якій гучності.

 

 

SUB 8003-AS MK3 SUB 905-AS MK3
SUB 8003-AS MK3 SUB 905-AS MK3
DISCOVER  SUB 8003-AS MK3  DISCOVER  SUB 905-AS MK3 

 

Сабвуфери серії SUB MK3 також оснащені елементами керування на задній панелі, включаючи гучність, еквалайзер, полярність і частоту кросовера, що дає вам повний контроль над звуком. Міцний корпус дозволяє легко переносити та надійно встановлювати, а його універсальність, якість звуку та висока потужність роблять його ідеальним для невеликих та середніх закладів і портативних пристроїв.