Проект 

Галузь: автомобільний імпорт/експорт

Розташування: Сінгапур

Клієнт: Toyota Tsusho Singapore

Проект: оновлення аудіо обладнання відкритих офісних приміщень для ізоляції звуку під час зустрічей Zoom Room, які проводяться через інтерактивні дошки.

Учасники проекту: Audio-Technica, Ideal Systems Pte. Ltd., Toyota Tsusho Сінгапур

Рішення: Audio-Technica Engineered Sound® Wireless (ES) Wireless

 

Клієнт

Дочірня компанія глобальної торгової компанії

Як сінгапурська дочірня компанія Toyota Tsusho Group, клієнт займається імпортом, експортом і розвитком бізнесу в ряді сегментів, включаючи автомобільний, металургійний, хімічний і полімерний, а також харчовий і агробізнес. Компанії потрібно було вдосконалити аудіотехнологію у великому (і шумному) відкритому офісному просторі, щоб зробити невеликі дискусійні зони в цьому просторі.

 

Сінгапурський офіс Toyota Tsusho Group 

 

Завдання

Відкритий план поверху з вісьмома зонами для обговорення робить виклики Zoom складними

Відкритий офісний простір розміром приблизно 40 х 30 м розділений на вісім зон для обговорень, кожна зі столом і стільцями, встановленими перед інтерактивним дисплеєм/дошкою серії MAXHUB V6 Classic, які клієнт використовує для проведення зустрічей у Zoom Room із колегами за межами підприємства. . Крім того, у приміщенні є центральний острів, схожий на кафе, де бариста готує каву для персоналу, які можуть відпочивати та спілкуватися за столиками навколо. Оскільки в просторі немає стін або перегородок, розмови та інший шум поширюється вільно.

Під час нарад у Zoom Room цей шум часто вловлювався вбудованим мікрофоном інтерактивного дисплея, що призводило до плутанини для колег, які не брали участь у розмові, які чули різні лінії розмови – як учасників зустрічі, так і людей з інших зон для обговорення. .

Отже, клієнт звернувся до аудіовізуальної компанії, яка познайомила їх з дисплеями MAXHUB, щоб перевірити, чи є у них ідеї щодо обмеження захоплення сторонніх навколишніх шумів.

 

 

Рішення

Audio-Technica Engineered Sound® (ES) Wireless

Клієнт покладався на мікрофон, вбудований у кожен інтерактивний дисплей, щоб фіксувати голоси учасників зустрічі та передавати цей звук колегам за межами підприємства. Хоча цього було б достатньо в закритих кімнатах для переговорів, у відкритих умовах клієнта мікрофони були схильні вловлювати всілякі шуми, що ускладнювало відстеження віддалених учасників зустрічей.

Компанія Ideal Systems визначила, що бездротова система з високоспрямованими мікрофонами вирішить проблему клієнта. Ці мікрофони вловлювали б лише голоси учасників зустрічі, запобігаючи проникненню шуму з інших кімнат у Zoom Rooms. Звичайно, бездротова система також повинна добре працювати з клієнтськими дисплеями MAXHUB. Ideal Systems запропонувала бездротову систему Audio-Technica Engineered Sound® (ES) із гіперкардіоїдними мікрофонами на гусячій шиї, прикріпленими до передавачів настільних підставок.

 

 

Бездротова система Engineered Sound®, інтегрована в стійку дисплея MAXHUB

 

Після того, як сім років тому компанія розширила свій бізнес відеомовлення, включивши аудіовізуальний відділ, Ideal Systems все більше покладається на мікрофони Audio-Technica у своїх проектах. Тож вони були впевнені, що нова бездротова система ES забезпечить клієнта високопродуктивним, простим у використанні аудіорішенням, якого вони шукали.

 

Зона обговорення Toyota Tsusho

 

 Сінгапурський офіс Toyota Tsusho Group 

  

Інсталяція бездротової системи Engineered Sound включала такі компоненти:

Системний приймач
- ESW-R4180DAN 8-канальний приймач
Кількість: 1

Настільні мікрофони
- ESW-T4107 Передавачі настільні підставки, що містять ES925 з елементами MicroLine®
Кількість: 8

Зарядні станції для передавача
ESW-CHG5 Зарядна станція з чотирма відсіками для настільних передавачів
Кількість: 2

Інші компоненти
Дисплеї MAXHUB
USB-адаптер Dante™ AVIO

 

Бездротова система Engineered Sound®

 Можливість масштабування до 96 каналів, які можна використовувати одночасно

Робота протягом усього дня на повній зарядці

Автоматичне керування частотою на основі DECT

Аудіовихід Dante

 

 

Технології

Бездротова система DECT

ES Wireless — це компактна система з компонентами, які легко налаштувати, використовувати та зберігати після зустрічі. Спочатку уклавши контракт на встановлення систем для трьох із восьми дискусійних зон клієнта, Ideal Systems виявила, що встановлення пройшло досить гладко, вимагаючи трохи більше півгодини для встановлення обладнання в кожній зоні та додаткових 20 хвилин для налаштування кожної системи.

Через відкрите планування встановлення на стелі чи стіні не було варіантом; компоненти потрібно було прикріпити до призначеного їм дисплея MAXHUB. Компанія Ideal Systems використовувала кабельні стяжки, щоб закріпити кронштейн легкого 8-канального приймача ESW-R4180DAN 9" x 9" на задній частині дисплея, таким чином уникаючи необхідності свердлити раму дисплея. Стійка на рухомому візку дисплея забезпечувала достатньо місця для розміщення подовжувача живлення, невеликого мережевого комутатора NETGEAR GS308E та зарядної станції Audio-Technica ESW-CHG5 із чотирма відсіками, які використовуються для підзарядки передавачів системи. Один кабель Cat 5e направляв вихід Dante приймача на мережевий комутатор, а інший підключав комутатор до дисплея MAXHUB за допомогою USB-адаптера Audinate Dante AVIO. Коли система була запущена та запущена, дисплей автоматично виявляв звукову карту AVIO та надсилав аудіо ES Wireless у Zoom Rooms.

Дві зони для обговорення отримали чотири настільні передавачі, кожна з яких оснащена 6-дюймовим гіперкардіоїдним мікрофоном на гусячій шиї. (Третя зона для обговорення була встановлена ​​з вісьмома передавачами). Вузький кут захоплення гіперкардіоїдної капсули значно зменшує кількість сторонніх розмов. Чутливий до вимикання перемикач розмови передавача надає додатковий захист від небажаного шуму, дозволяючи учасникам увімкнути свій дзвінок. мікрофон лише тоді, коли це необхідно, а решту часу встановіть низький рівень посилення для кожного мікрофона, що дозволяє легко передавати передавачі навколо столу, що дозволяє розмістити групу, яка перевищує чотири.

Приблизно 17 годин автономної роботи передавачів можна надійно використовувати протягом дня. Під час закриття персонал легко та акуратно зберігає передавачі в зарядній станції з чотирма відсіками на візку, де вони повністю зарядяться приблизно за дві години.

Кожна зона обговорення була налаштована під час встановлення за допомогою програмного забезпечення Audio-Technica Wireless Manager на ноутбуці, підключеному до мережевого комутатора. Оскільки бездротова система DECT оснащена автоматичною координацією частот, Ideal Systems не потрібно було шукати доступні частоти або турбуватися про те, що одна зона обговорення заважатиме іншій. Клієнт може отримати доступ до Wireless Manager, щоб внести зміни, якщо забажає, але насправді їм це не потрібно – після налаштування Ideal Systems (приблизно 20-хвилинний процес) система ES Wireless має працювати так, як бажає клієнт.

Важливі характеристики, які вплинули на вибір технології Ideal Systems для цього проекту, включають:

 • Можливість об'єднання аудіо в один вихід Dante
 • Гіперкардіоїдні мікрофони з чітким, природним звуком (не потрібні DSP або AEC)
 • Сенсорний перемикач розмови для ввімкнення/вимкнення передавача
 • Невеликі компоненти, які не потрібно монтувати в стійку
 • Тривалий час автономної роботи та зручна зарядна станція
 • PoE: потрібен лише один подовжувач живлення та невеликий мережевий комутатор

 

Вплив

Чіткіша комунікація з колегами за межами підприємства

Члени різних дискусійних груп тепер можуть проводити набагато зручніші та продуктивніші зустрічі в Zoom Room. Віддалені колеги цінують покращену якість звуку, і їм більше не важко стежити за розмовами.

Нове рішення кімнати:

 • Забезпечує цілеспрямоване аудіо для зустрічей у Zoom Room
 • Значно зменшує сприймання навколишнього звуку
 • Об’єднує всі звуки в єдиний вихід Dante 
 • Простий у використанні
 • Живиться від невеликого мережевого комутатора
 • Є бездротовим, тому користувачі можуть легко переміщувати та зберігати передавачі 
 • Має більш ніж достатній час автономної роботи
 • Пропонує швидку та зручну підзарядку
 • Підключається до USB-порту дисплея MAXHUB
 • Автоматично надсилає аудіо до Zoom Rooms
 • Не потребує зовнішнього DSP або AEC
 • Економія місця – монтаж у стійку не потрібен 
 • Не потребує жодних налаштувань після початкової конфігурації 

Для роботи з системою користувачам потрібно дуже мало навчання. Передавачі легко вмикати та вимикати, а сенсорний перемикач розмови інтуїтивно зрозумілий у використанні.

Менеджер з продажу Ideal Systems Адріан Тан похвалив рішення ES Wireless за «хорошу систему відеоконференцзв’язку з інтерактивними дошками та хорошими бездротовими аудіомікрофонами, [забезпечуючи] добре спілкування на зустрічах через Zoom Rooms». Нова, надійна чіткість звуку також економить гроші клієнта, зазначив Тан, «не вимагаючи від закордонних партнерів здійснювати додаткові рейси до Сінгапуру або від співробітників Сінгапуру літати за кордон».

Toyota Tsusho планує найближчим часом обладнати решту п’яти дискусійних зон кімнати ES Wireless. 

Якщо спотворений, несфокусований звук є проблемою у ваших приміщеннях для зустрічей,  перевірте ES Wireless від Audio-Technica.